SKORPIONI,VERNI ILI NE

nikolasander:
DA LI SKORPIJE MOGU OSTATI VERNE?
E,pa mnogo si mi sladak! I avatar ti je super!
Nego, ja polazim od sebe, kao skorpija imam tu (pomalo) mracnu stranu, koja kad je izazvana ona izranja na povrsinu i trazi osvetu, iliti u prevodu - prevarim (ali bezopasno)! Ipak, mislim da je lilit u nama izrazeniji, zar ne?
 
Skorpije su verne i naravno ostaju verne samo u slucaju kad nalete na pravu osobu i kad stvarno zavole,a do tada..........kud koji mili moji! :D Ne trose svoju energiju i emocije uzalud i ne otvaraju se tako lako,ako nije ono pravo oni bez milosti nastavljaju dalje...! ;)
 
trinny:
E,pa mnogo si mi sladak! I avatar ti je super!
Nego, ja polazim od sebe, kao skorpija imam tu (pomalo) mracnu stranu, koja kad je izazvana ona izranja na povrsinu i trazi osvetu, iliti u prevodu - prevarim (ali bezopasno)! Ipak, mislim da je lilit u nama izrazeniji, zar ne?
Lilit,***** i svetica,mora da je bila skorpija u horoskopu.Mozda jos nisi nasla osobu ukoju mozes da se ludacki zaljubis ?
 
A.G!:
Nikad, imaju suvishe ljubavi i kad vole mogu da vole vishe ljudi.
Moram da recipliciram!Da li si ti ikad osetio-la visak ljubavi?To ne postoji,ljubavi nikad dosta,ni kad primas ni kada dajes,naravno ako postoja neko vredan da mu je pruzis.Ja licno verujem u bezuslovnu ljubav i necu se nikad zadovoljiti nicim manjim!
 
Skorpioni luduju samo dok osvajaju. I ako tu igru prepozna izabranica i nastavlja je u nedogled ta vatra ce dugo, dugo goreti. Lilit nije bas od pomoci skorpionu, ako se nalazi u nekom slabijem znaku ili je bez aspekata. Jeedno je sigurno, ako vam se sretne pogled sa tim znakom, nastojte da ga zadrzite sto duze ! nema greske.
 
algola:
Skorpioni luduju samo dok osvajaju. I ako tu igru prepozna izabranica i nastavlja je u nedogled ta vatra ce dugo, dugo goreti. Lilit nije bas od pomoci skorpionu, ako se nalazi u nekom slabijem znaku ili je bez aspekata. Jeedno je sigurno, ako vam se sretne pogled sa tim znakom, nastojte da ga zadrzite sto duze ! nema greske.
Ima tu istine,mada mislim kad dodje ono pravo,onda to ne vazi.
 
trinny:
Da znas da nisam! Imala sam zaljubljivanja u zivotu, ali to nije bilo nista specijalno. Jos nije naisao taj konj na princu! ;)
Evo konja.
 

Prilozi

  • USKRS U VASILJU 006.jpg
    USKRS U VASILJU 006.jpg
    70,3 KB · Pregleda: 9

Back
Top