knjige...

Extreme_Girl:
britgirl:
nijednu.Najvise sto sam procitala je "angus,tange i ljubljenje s vatanjem"-3 puta.

Nikako da procitam tu knjigu,kakva je? :roll:

knjiga je najjaca,ja sam se cepala ko nenormalna tako da mi je mama svaki cas ulazila u sobu da vidi dal sam dobro,a brat satro nije mogao da uci od mene (mada ionako nikad ne uci...)i zato je obavezno procitaj
 
miss:
Extreme_Girl:
britgirl:
nijednu.Najvise sto sam procitala je "angus,tange i ljubljenje s vatanjem"-3 puta.

Nikako da procitam tu knjigu,kakva je? :roll:

knjiga je najjaca,ja sam se cepala ko nenormalna tako da mi je mama svaki cas ulazila u sobu da vidi dal sam dobro,a brat satro nije mogao da uci od mene (mada ionako nikad ne uci...)i zato je obavezno procitaj

Ocu ne brini se odavno nameravam nego nemam vremena! :cry:
 
Trut:
Tri ratna druga
Na zapadu nista novo
E. M. Remark
Eto samo nemoj da pomislis da je bilo koja od ovih knjiga za decake ili da je klinarska jer nije.

E pocela sam da citam "Na zapadu nista novo",ali sam prestala jer trenutno nisam bila u tom fazonu,ako bi mogao ukratko da mi prepricas,ali ukratko,jer nisam bila stigla ni do pola,a ionako se nicega ne secam tako da...prepricaj mi molim te... :wink:
 
Читао сам Злочин и казну два пута, Тарзана 3 или 4 пута првих пет књига, али се не сећам да сам читао нешто више од пет пута...
 
2001-Odiseja u svemiru - Artur Klark
Malo je teska za citanje i shvatanje, ali je fenomenalna.Preporucujem svima.
Trenutno po treci put citam "Autostoperski vodic kroz galaksiju" - Daglas Adams. Cista genijalnost!
 
Tatjanushka:
dakle: Koju ste knjigu procitali vise od 5 puta?
inace, ja nisam ni jednu :oops:

E ljudi kako mozete biti toliko lenji... Niste ni jednu knjigu procitali 5 puta?... Evo ja upravo sada citam knjigu ,,Vuk i tri praseta'' i to ne 5. nego 15. put... :lol: :lol: :lol:

Stigla sam do trenutka kada vuk oduvava kucicu od pruca i trske... :lol:
 
Extreme_Girl:
Alexandra9:
Tatjanushka:
dakle: Koju ste knjigu procitali vise od 5 puta?
inace, ja nisam ni jednu :oops:

E ljudi kako mozete biti toliko lenji... Niste ni jednu knjigu procitali 5 puta?... Evo ja upravo sada citam knjigu ,,Vuk i tri praseta'' i to ne 5. nego 15. put... :lol: :lol: :lol:

Stigla sam do trenutka kada vuk oduvava kucicu od pruca i trske... :lol:

WOW!

... vidis kako sam ja vredno dete... :lol:
 
Alexandra9:
Extreme_Girl:
Alexandra9:
Tatjanushka:
dakle: Koju ste knjigu procitali vise od 5 puta?
inace, ja nisam ni jednu :oops:

E ljudi kako mozete biti toliko lenji... Niste ni jednu knjigu procitali 5 puta?... Evo ja upravo sada citam knjigu ,,Vuk i tri praseta'' i to ne 5. nego 15. put... :lol: :lol: :lol:

Stigla sam do trenutka kada vuk oduvava kucicu od pruca i trske... :lol:

WOW!

... vidis kako sam ja vredno dete... :lol:

Stvarno,prosto ti se divim.E ljudi ja sam sad uzela da citam "Igra prokletstva" jel neko citao? :wink:
 

Back
Top