Suva koza posle brijanja!!!

clock

Početnik
Poruka
41
Imam problem. Ako se danas obrijem naredna dva dana mi je koza lica suva, tj. taj deo gde brijem je nekako suv, dok je recimo deo oko nosa, jagodice... normalan, vlazan. Imate li neki predlog, sta koristite za dehidriranu kozu?
 
Jao, kakvi ste. Ne mož' čovek ni savet da zatraži. Sigurno nije mislio da će umreti od toga što mu je koža suva, ali što ne bi to popravio ako već može.
A onaj se tamo pravi pametan- a još nije ni duhovit- klinački fazoni....:roll: šta sad, čovek nije podesio tastaturu na SR, strašno....

@tema
Uzmi neku hidratantnu kremu za lice, pa šta ako si muško, i muškarci treba da se neguju. A probaj i sa plavom Niveom (univerzalna je :-D )
 
@Ines1864 hvala, probacu sa Niveom, ali mislim da je ta plava uzniverzalna, treba mi striktno za suvu kozu.
@parka naravno da koristim after shave balsam, i to bash Nivein, ali on cini mi se deluje samo da umiri kozu posle brijanja.
 
clock:
naravno da koristim after shave balsam, i to bash Nivein, ali on cini mi se deluje samo da umiri kozu posle brijanja.
Da. I moje je iskustvo isto.

Ja se ne usuđujem da koristim kreme baš zbog bojazni da mi se kasnije ne upali koža. Na nekim mestima mi brada prilično nezgodno raste i sve što bi dovelo do lakšeg skupljanja prašine (dakle vlažnost, masnoća) izbegavam.
 
Ines1864:
Jao, kakvi ste. Ne mož' čovek ni savet da zatraži. Sigurno nije mislio da će umreti od toga što mu je koža suva, ali što ne bi to popravio ako već može.
A onaj se tamo pravi pametan- a još nije ni duhovit- klinački fazoni....:roll: šta sad, čovek nije podesio tastaturu na SR, strašno....

To već postaje stvar kulture....baš kao što ni kola ne vozimo dok ne naučimo neke stvari....
 
clock:
Imam problem. Ako se danas obrijem naredna dva dana mi je koza lica suva, tj. taj deo gde brijem je nekako suv, dok je recimo deo oko nosa, jagodice... normalan, vlazan. Imate li neki predlog, sta koristite za dehidriranu kozu?

Mogao bi da isprobas neku kremu za lice... ne znam ti ja to najbolje...
Ne volim da se brijem... brijem se samo jednom godisnje... pa onda opet sve iz pocetka :D
 
TIme se sigurno mazes kad dobijes ojed i sad sto je sigurno da je proverena krema za kozu a ne sranj a kojima bi ste se puvali ovde. Ja ovde govorim o prakticnim stvarima a moja Nivea aftershave sa kojom sam se bezuspesno mazao posle brijanja vise nema kod mene nikakvu vrednost.
 

Back
Top