Burekdzijada u Nisu

Bila sinoć, sa drugom.
Bilo mi je muka pre toga. Ne znam otkuda mi ideja da će posle bureka da mi bude bolje. :)
Pošto mi je bilo muka, smetali su mi svi mirisi (mnogi su bili i lepi) na putu do tamo... A bilo je ubistveno sparno...
Moglo bi mnogo bolje da se to organizuje. Onako, sa onim barakama, narodom koji se gura i kupuje po devet četvrtina bureka (za celu ulicu :) )... liči na seoski sabor...
čemu najviše doprinosi simpatičan voditelj na bini... sinoć su se četvorica momaka takmičili ko će najbrže da pojede četvrtinu bureka... bilo je na granici smešnog i žalosnog...
 
Sokolica_M:
...

Moglo bi mnogo bolje da se to organizuje. Onako, sa onim barakama, narodom koji se gura i kupuje po devet četvrtina bureka (za celu ulicu :) )... liči na seoski sabor...
čemu najviše doprinosi simpatičan voditelj na bini... sinoć su se četvorica momaka takmičili ko će najbrže da pojede četvrtinu bureka... bilo je na granici smešnog i žalosnog...

Jos uvek je to u povoju. Kada postane popularnije onda ce da donese malo vise para... sponzora... jos vise para... jos vise sponzora... lancana reakcija "sa meso" ili "sa sira"... i bice to prava parada veselja i hedonizma.
Cik nek naprave tako nesto ostala braca "sa Severa"!
 

Back
Top