Da li oprostiti prevaru? A ako jeste zasto?
Strana 1 od 44 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1087

Tema: Da li oprostiti prevaru? A ako jeste zasto?

Zloca
    Guest

Podrazumevano Da li oprostiti prevaru? A ako jeste zasto?

Da li ste u stanju oprostiti prevaru voljenoj osobi???

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

ne bih mogla nikako da mu to oprostim, jer od tog casa kada saznam da me je prevario gubim poverenje u njega i tu sve puca, ja ne mogu!ima osobe koje to mogu ali ja ne spadam u njih

Sunce
    Guest

Podrazumevano

Prevara kao sama pomisao i rec,zvuci porazavajuce i ocajnicki,ali da li je oprostiti,moje je misljenje da zavisi od razloga,situacije i nacina.Ukoliko se npr.jedna veza,odrzava na daljinu,gde se dvoje ljudi vrlo retko vidjaju,sasvim je i normalno da svako od njih ima svoje potrebe,ali ta prevara i kada bih se dogodila,moze da izazove razlicite reakcije kod mene.Ukoliko je prevara,bila samo na jedno vece,cisto radi tih nekih ljudskih potreba,tada bih progledala kroz prste i na to ne bih toliko,obracala paznju.Medjutim ukoliko bih ta prevara,podrazumevala cesce vidjanje tih dveju osoba,i na neki nacin potajnu vezu,tada bih bez razmisljanja,donela jasnu odluku,bez oprosta,ma koliko mi neko znacio.A prevare tipa,da su dvoje zajedno u istom mestu,gradu ili u nekoj blizini,ne bih nikada oprostila,bez obzira sta je bio uzrok tome.Ne bih zbog toga sto smatram da sve sto pozeli,muskarac moze,pored mene da ima,a ukoliko je napravio prevaru,znaci da mu to sve ne znaci nista,ili to sve ne zna da ceni.

Primećen član Kastor (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Da li oprostiti prevaru? A ako jeste zasto?

Citat Original postavio Zloca
    ...zavisi sta podrazumevas pod tim terminom,prevara je i najobicniji flert,fizicku prevaru-DA,izdaju NIKAD.

GIRL
    Guest

Podrazumevano Da li oprostiti prevaru...

Ako te voljena osoba prevari,i AKO moli za oprostaj, oprosti mu/njoj,jer svakome treba pruziti drugu sansu.A,ako te opet prevari on/ona pakuj stvari i bezi od BUDALE :wink:

Guest

Podrazumevano

NIKAD

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

ma nema tu nikakvo oprastanje, je rkad oprostis jednom u njemu/Njoj ostaje nada da ces i drugi put oprostiti

nonica@infosky.net
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio black-devil
    ma nema tu nikakvo oprastanje, je rkad oprostis jednom u njemu/Njoj ostaje nada da ces i drugi put oprostiti
    Ma ljudi moji ako nekog volis zaboravices prevaru i krenuces u dalji zivot sa njim/njom,ali kako oprostiti?To je nesto sto mene jako interesuje.Mi na to nemamo prava.Samo bog prasta!

Obećava
    Učlanjen
    20.06.2003.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Saska_bgd

Ja glasam za to da se prevara oprosti. Ukoliko je decko/devojka onaj/ona pravi/a onda sigurno da. I ako se prevara desila jednom.Ne bih mogla oprostiti da se to desava kontinuirano.Zasto razlog je jednostavan po meni ukoliko je stvarno velika ljubav u pitanju nista ne bi trebalo da je prekine. Ukoliko nema hemije, poverenja i sl. ne vidim razloga da se prevara i oprosti.

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Saska_bgd

Citat Original postavio saska_bgd
    Ja glasam za to da se prevara oprosti. Ukoliko je decko/devojka onaj/ona pravi/a onda sigurno da. I ako se prevara desila jednom.Ne bih mogla oprostiti da se to desava kontinuirano.Zasto razlog je jednostavan po meni ukoliko je stvarno velika ljubav u pitanju nista ne bi trebalo da je prekine. Ukoliko nema hemije, poverenja i sl. ne vidim razloga da se prevara i oprosti.

Saska, ako je decko devojka onaj ona prava , do prevare nece ni doci.Tj, onom ko vara , sigurno nije pravi/prava.
    Ljudi koji su u velikoj ljubavi ni ne vide druge ljude oko sebe , tj, ne na taj nacin , a kamoli da varaju jer im je partner tada jedini bitan.

Vara se onda kada tu nema ni ljubavi ni hemije a najmanje poverenja a nema se hrabrosti za prekid.

I jos nesto, onaj ko to uradi jednom uradice i svakom sledecom prilikom ako onaj ko je prevaren legne na rudu i oprosti.

Mislim, sta je u stvari prevara? Fizicki kontakt? Nije u tome stvar, nije to potrosna stvar pa ce se istopiti od upotrebe. Sustina cele price je izigrano poverenje a to je ono sto najvise boli.

JET-KUN-DO
    Guest

Znate sta ja nikada ne bih oprosrio devojci zato sto, kako su vec neki odgovorili:Ako jednom prevaris prevarice te opet, mada ne mora da znaci
    ZASTO?! Uvek postoji ono ali ali to je ono sto sve menja u vezi.
    Sto se mog licnog iskustva tice ja ne bih nikada oprostio jer kako kaze jedan kmoj ortak.
    "Brate ona moze da zatrudni a ja ne" mada nije ni to poenta cele price, poenta je sta ako ti rodi tudje dete i posle kaze da je tvoje,to je ono sto boli i nista vise i normalno gubi se poverenje!!!!!!!!!!!!
    Ja licno glasam za ne jer ako te jednom prevari znaci da ce opet mozda ne sa istim ali sigurno sa nekim ko je zanimljiv na isti nacin kao i onaj prvvi i tako redom prvi, drugi, treci, i u nedogled!!!!!!
    Glasam za ne oprostiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li oprostiti prevaru, a ako jeste zasto?

Ne nikada ne bih oprostila prevaru, jer ako ja ne varam i postujem svoga momka očekujem i od njega isto. Prije sam za raskid i izaci sa momkom ili
    sa djevokom koju zelis nego sjedeti na dvije ili tri stolice!!!

Guest

Podrazumevano

Tasa
    Guest

Podrazumevano PREVARA

Ukoliko se to odnosi samo na seks (fizicku prevaru)to bih lako oprostila.Ali,ukoliko bih saznala ili osetila da je moj partner ravnodusan prema meni ili da je sa mnom iz nekog interesa(popularnost u drustvu i slicno)veza sigurno ne bi mogla da funkcionise i to nikada ne bih mogla da oprostim

Spike Hammer etc
    Guest

Podrazumevano

Ukratko, muskarcu treba oprostiti, zeni ne.

petraa
    Guest

Podrazumevano

i meni je prevara oprostena. sada sam dobra. oprostila bih i ja. naravno, ima izuzetnih situacija, i granica...

Dollar
    Guest

Podrazumevano

Nikada! N-I-K-A-D-A! Sto bi bili zajedno ako cemo da varamo jedni drugo?

masa
    Guest

Podrazumevano

ne, nikada ne bih oprostila !!!!

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hmm, prije par dana prijateljica koja godinama vara muza, kao i on nju, rece mi kako se prevara i te kako osladi, kad je priv put pocinis...

luna
    Guest

Podrazumevano

Prevaru bi mogla mozda oprostiti(ovisi od okolnosti i situacije),ali zaboraviti nikad nebi mogla.Uvjek bi mu to nabijala na nos,predbacivala,grizlo bi me unutra,i veza bi tako pukla

Guest

Podrazumevano

Slusaj ti njega muskarcu treba oprostiti a zeni ne.Pa sto mi nisi malo blizi sada bih te zadavila. Moje misljenje je da ne treba oprostiti ni po koju cenu

serhiom@ptt.yu
    Guest

Podrazumevano Ko prevari, ne voli?

Da li sex sa drugom osobom znači i prestanak ljubavi prema stalnom partneru? Nisam baš siguran da da.A to je ključno za nastavak ili prekid veze.

sandra-bg
    Guest

Podrazumevano zavsi

izvini ali kkao mozes da kazes da muskarcu treba da se oprosti a zeni ne?????u cemu je razlika??ako muskarac ima pravo da prevari onda ima i zena.sto se mene licno tice prevaru bih oprostila ako mi je bas stalo do te osobe ali bi njoj trebalo vremena da opset stekne moje poverenje.

28
    Guest

Svako ko je prevaren treba da shvati poruku. Što znači - nešto nije u redu sa njim. Ne vara se bez razloga, jer svako ZAŠTO ima svoje ZATO! A prevaru treba oprostiti - jednom!!!!

MAXBAX
    Guest

Podrazumevano RAZLIKA

PREVARA KOD ZENE JE RAZLICITA OD MUSKARCA, KOD ZENE POSTOJE EMOCIJE A KOD MUSKARACA NE, MUSKARCIMA TREBA OPROSTITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slične teme

1. oprostiti prevaru ili ne?
    Autor Simpa mala u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 04.03.2007., 17:53
  2. Ako jeste......Zasto?
    Autor Emily_Bg u forumu Žene
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 25.11.2006., 19:56
  3. Oprostiti prevaru koja traje i dalje?
    Autor jovacova u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 13.09.2006., 16:23
  4. oprostiti prevaru?
    Autor nevaljalica u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 22.04.2005., 20:13
  5. Da li bi partneru oprostili prevaru i zasto?
    Autor sssm u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 29.07.2004., 01:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •