ONI TAMO O NAMA OVDE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
ljubav.png


http://forum.krstarica.com/threads/166563
 
Iron Lord:
Ovaj post je super zdrav :D Pravo osvježenje su i ostali postovi. I ti lutaš svuđe Iron ;)

Juče, 22:00 #21
Dana2503
Registrovan korisnik
Učlanjen: 05.05.2007.
Poruke: 2.190 Re: LJ&S vs. politika...
--------------------------------------------------------------------------------
Apsolutno me ne interesuje politika, nemam pojma sta se dogadja u zemlji niti u svetu. Ne idem na glasanja, niti pratim bilo sta od toga. Ako me nesto interesuje, pitam Taru623 i ona mi kratko objasni, kao npr za koga da glasam
.
 
Iron Lord:
Eto vam sad!
Ovako nas vide naši a ne neki tamo izdajnici, plaćenici i domicilne ništarije!
Pa onda Hrvati, Bosanci, Nemci, Amerikanci...

Gde je onaj što mu smeta moderator da gukne?

А шта мислиш да то не пишу можда баш ти исти " босанци" ( која је то уопште нација...дал'постоји? :roll: ), 'рвати и...слични??? :roll: :?

Уосталом...извини...више не одговарам на твоје теме...постове...само нисам издржала да не прокоментаришем ову глупост. :roll:
 
jednom je neko dao neki link sa delom razgovora u pf. lj&s ono je bilo zaista 'strava" ja sam se bas nasmejao, ali ipak je tamo previse, ajde da kazem glupavo, ne znas ni ko pije ni ko placa, nit ko koga %^&^%,o tome ko je sta [doduse i ovde za neke sumnjam sta su ali...] ne vredi diskutovati. a poseban razlog tj. razlika je, zasto mi je ovde interesantnije, je da to isto i ovde radis ali "protivniku" ne das da uziva, malo je sadisticki ali....
 
SANDRINAbg:
А шта мислиш да то не пишу можда баш ти исти " босанци" ( која је то уопште нација...дал'постоји? :roll: ), 'рвати и...слични??? :roll: :?

Уосталом...извини...више не одговарам на твоје теме...постове...само нисам издржала да не прокоментаришем ову глупост. :roll:

Napusti li više Bosnu?
 
filatelista:
Kao da smo kužni...moramo popraviti nivo, možda privučemo neke nove sagovornike. Ovde se prosto zna, ko će šta da kaže.
Postali smo kao supružnici posle 35 godina braka, ne možemo se smisliti, a ne možemo jedni bez drugih
:grin: :grin: :grin:

davno nisam procitao jaci komentar :lol: :lol: :lol: :lol:
 
filatelista:
fala ti Ademe, :???:
sad zbog tebe kad krene, "vidi se ko koga hvali", "ne čudi me da ste se složili", "smrdi na loj", "puj-hahahahahahahahahahaahahhhhahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha-bljuc-povrać"....

Ma pusti ti njiha haha hoho haha hoooo haaaa ooo aaa

tinu-ni-nu tinu-ni-nu
 
eto ja sam npr prvo isao na ljubav i sex...e sad,pazi,tu se stvari ako brzo menjaju,a postovi stizu toliko brzo,da vise nemozes nista da pratis,ovde isto stizu brzo,ali ne toliko,pa jos i mozes da povatas pocetak i kraj

a komentar da ovde ima mnogo ludih a tamo su svi super i veseli,nije bas,tamo vrvi od pritajenih manijaka u tihoj ilegali,sama tema ih privuce,ovde koliko sam primetio vise ima zustrijih sagovornika,ali ne manijaka,budala i slicno
 
SiIent Bob:
Muslimanke, da bi imale čisto i negovano lice, mažu se kozijim lojem, hoće reći, kozijom masti. Imaju lep ten, ali smrdeeeeeeeeeeee... Takođe ga i koriste u svakodnevnoj ishrani itd... jer im je svinjska off limit, sva sreća pa sad imaju biljna ulja...

Hvala sad kapiram. Jel ti i istina?
I Njemci kažu: Ako želiš biti lijep moraš da trpiš. Samo se misli na skidanje viška kila.
 
poenta u pominjanju loja je prvenstveno i jedino sa aspekta kulinarstva,muslimani jedu na loju,mestoi na masti,i to govedjem loju,ne kozjem ili bar vrlo retko.

danas koriste ulje,mast i loj su svuda prevazidjeni....na lice se to nemaze,to je glupost cista..mozda jesu u 18 veku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top