Da li je nasim politicarima lako?

Da li je politicarima danas lako?

  • Lako im je

  • Tesko je


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Oni koji su na vlasti moraju da se paze od raznoraznih "spijuna" podmetnutih od strane rivala.Izgleda smesno ali na zalost je istinito.Strahuju za svoj zivot zato sto je postalo moderno "odstranjivanje" suparnika - uranijumom,cak i u sopstvenim redovima. Najsveziji primer je ovaj nesrecni Nenad Bogdanovic.
 
ja uvijek kažem kakav narod takvi i političari

zašto u Švicarskoj ili u Švedskoj nema toliko retarda na političkoj sceni kao u našim zemljama Balkana?

na izbore svake godine izađe nešto više od 50posto građana šta je sa ovim drugima koji ne izađu:kao digli ruke i potpuno su apolitični
moš mislit :roll:
u zemljama poput naše svi bi trebali izaći na izbore i i svaki put kad u određenom mandatu stranka na vlasti ne ispuni predizborna obečanja stranku svesti na ispod 5 posto na sljedećim izborima

nadalje...

političarima smanjiti kazne i svu tu aparaturu oko njih, tj. smanjiti troškove države...ako su sposobni ne treba im po glavi političara 3-7savjetnika jer sve to košta i ti novci idu iz naših džepova...

glasaći iz dijaspore (čitaj BIH) nemaju šta odlučivati o tome ko će biti na vlasti u zemlji u kojoj ne žive :evil:
mogu jedino glasovati ako budu ravnopravno plačali pdv 22posto i prirez te ostala davanja kao što su mirovinsko zdrastveno ovdje tek onda imaju pravo glasa

i zato kažem političarima je teško
jer su si tako umislili al dok narodu pukne film tek će onda da im se u glavi iskristalizira poanta te riječi :shock:
 
tokyo pametno ti zboris svaka ti cast...samo problem je da se ljudi mijenjaju...tako bi vjerovatno i ti zaboravio sto si ovdje pisao kada bi neku poziciju zauzeo...a ako kojim slucajem ne bi...brzo bi te jarani oko tebe doveli u red... :wink: sta ti mislis da je lako biti domoljub covjecanstvu...eeeee..zaboravi...nema toga na balkanu... 8-)
 
Kako nije tesko...

409516_18-12.jpg


Evo, pogledajte njega. Obratite paznju na to setno lice, naborano od briga celo, pogled koji se gubi onako vizionarski u daljini, k'o da kaze:"ne dam ja tebe Srbijo, zivot sam ti posvetio."
 
*BILJA*:
Pa, nije lako biti sa DS-om u Vladi i ostati normalan.
Mora s necim (u necemu) jad da utopi, a rakija ima dusu za razliku od DS-a :lol:

On je sa jadima svojim i došao.

K'o onaj iz drugog skupštinskog saziva što je morao da pojasni i skupštini i gledaocima: "kako je svoju kumu nekoliko puta u senu a sada ga nije sramota da sedi ovde sa nama. Što mene da bude sramota da pričam kad njega nije sramota da to radi?"

Jadi su to veliki...
 
Iron Lord:
On je sa jadima svojim i došao.

K'o onaj iz drugog skupštinskog saziva što je morao da pojasni i skupštini i gledaocima: "kako je svoju kumu nekoliko puta u senu a sada ga nije sramota da sedi ovde sa nama. Što mene da bude sramota da pričam kad njega nije sramota da to radi?"

Jadi su to veliki...

Jesu, kako da nisu jadi!
Pa, "poslanica" Micicka- ta je seno volela u svakom smislu i kontekstu u kojem bi se isto moglo naci :lol:
 
*BILJA*:
Nemam pojma, ali vec ces ti meni saopstiti :wink:
Pa, je li on kriv sto je gledao, ili kum sto je.......ovaj........ :oops:

Prvo, uopšte nije bilo reč o Mićićki nego si ti iz tebi poznatog razloga lupila.

Drugo, poslanici su tamo izabrani zbog javnog života a ne zbog privatnog.
Možeš mislit program stranke čiji se poslanici šunjaju i voajerišu?
Neki se pale na takve stvari... Kaže, dok gleda krv mu nekako uzavri a usta se osuše...
Da nije poslanik bio bi manijak :lol:

Shvataš poentu - samog sebe je odao :lol:
 

Back
Top