Retrogradna Venera u tranzitu

svetlanke:
ako znas engleski mozes da procitas ovde http://www.astrologycom.com/venusret.html svasta o retrogradnoj veneri, a ona je retrogradna do 3.februara, znaci jos kratko, samo vodi racuna da se ne udas dok je retrogradna :lol:
ako ne znas dobro engleski, vici, pa cu ti ja prevedem :)

svetlanke znam, procitala sam sve zivo o retrogradnoj veneri zadnjih nekoliko nedelja, sve sto postoji o tome na netu:) i znam odlicno engleski vidis valjda da sam u torontu u kanadi:))))
razlog zasto sam postavila topik je ,jer sam ubedjena da je jako vazno za sve nas da ovo znamo, jer zaista drasticno utice na nase ponasanje, nacin na koji vidimo svet oko sebe, na brakove veze...u negativnom ili pozitivnom smislu..jer izaziva razvode i raskide, a to neko vidi kao jako lose , neko kao dobro..
a i mislim da vecina ljudi, posebno onih koji dolaze na astrologiju ne znaju nista o tome i ne pridaju vaznost ovom ciklusu koji je po meni jako vazan..a ja nisam astrolog da bih sebi dala pravo da ovde pisem bilo sta....

drugo nasi astrolozi sve tumace mnogo realnije i bolje i drugacije od zapadnih astrologa, i konkretnije....a ovi sajtovi su svi tumacenja americkih i drugih zapadnih astrologa..
mislim da su nasi astrolozi bolji a na srpskom nisam nasla nista konkretno pa bih volela da vidim bar neko tumacenje nasih astrologa..
eto to je to...raspisala sam se bas -:D
 
uh, pardon, nisam povezala toronto sa zemljom zivljenja :) malo sam se zeznula...ali, sta te briga za retrogradnu veneru, ionako kratko traje :D a pravo da ti kazem, ja se malo plasim tumacenja ovih nasih astrologa, mnogo su im mracna ta njihova predvidjanja, stalno vide nesto lose :evil:
mada, moram da priznam, da ja sad u toku ove retro venere sve vidim kroz ruzicaste naocare, sve mi nesto lepo od kraja decembra, ne znam zasto. mozda to ima veze, ko ce ga znati?
 
svetlanke:
uh, pardon, nisam povezala toronto sa zemljom zivljenja :) malo sam se zeznula...ali, sta te briga za retrogradnu veneru, ionako kratko traje :D a pravo da ti kazem, ja se malo plasim tumacenja ovih nasih astrologa, mnogo su im mracna ta njihova predvidjanja, stalno vide nesto lose :evil:
mada, moram da priznam, da ja sad u toku ove retro venere sve vidim kroz ruzicaste naocare, sve mi nesto lepo od kraja decembra, ne znam zasto. mozda to ima veze, ko ce ga znati?

Ima veze,ne deluje na sve isto, uglavnom razlog zasto sve vidis kroz ruzicaste naocare je da u ovom periodu sve vidimo drugacije nego sto stvarno jeste, svet oko sebe...venera nam zamagljuje pogled na svet i druge, dok sebe vidimo mnogo bolje i osecanja u nama su pojacana...
sebe vidis cisto, dok svet oko sebe vidis necisto i nerealno a to moze da bude u pozitivnom i negativnom smislu sve zavisi od individue:) izgleda da je kod tebe slika sveta izmenjena i zamagljena u pozitivnom smislu, sto je dobro, jer sve sto moze da se desi je da se jednostavno stvari vrate u normalu ,na staro mesto, sto nije nista strasno:)))
 
svetlanke:
bebo, hvala na linku odoh da ga citam ;-) a sto si se ti tako uplasila od te retro venere? jel ti se nesto cudno desava ili si samo predostroznosti radi htela da saznas nesto vise?

nesto se jako cudno desava:)
a nisam se uplasila, samo sad znam zasto mi se nesto cudno desava:)
inace proslo je sad, danas , juce, moguce je da je zato sto sunce ulazi u vodoliju sutra..pomaze mi:)
 
a kad sam ja to bio neozbiljan
haha.gif
 
ustvari bila sam preplasena kad sam videla da se nesto cudno desava u mom zivotu, a ustvari najvise u meni...zadnjih nekoliko nedelja, ali sad je to proslo, sad se osecam odlicno:)))
to je ciscenje, venera nas poziva na ciscenje i preispitivanje sebe iznutra, bar tako kazu astrolozi, a ja sam sad osetila da je to tacno, i osetila sam veoma intenzivno na svojoj kozi...
onda se ocistis i osecas se sjajno...znaci deluje lose neko vreme, ali posle shvatis da uopste nije lose i da je cak dobro:)

naravno za sve vazi da nikako ne raskidaju veze i brakove za vreme retrogradnog venerinog ciklusa i da ne stupaju u brak..jer ce problemi proci i u februaru i martu ce sve izgledati mnogo bolje.
sto se tice zapocetih veza u ovom periodu, vecina njih ce propasti kasnije, posle 3. februara:)
 
Ajde molim Vas,
Sta fali Veneri ako je malo retro..
Samo joj sada ne odgovara polje u kome je retro, a to je jarac.
Znak jarca je uvek pitanje posla i karijere, te ce mnogi da se vrate unazad i da dobro promisle, dali su dovoljno placeni.
Emotivno moze jedino ukazati na to da cete sretati stare ljubavi..hehehehe

Sto i nije tako loshe, zar ne?
 
beba_toronto:
ma jok nisi poludela, venera te je poludela ;) :p :razz:
aj pricaj sta je bilo...

/me uzela kokice i cool aid i spremila se da slusa
:))))))))))))))))))))))
ma venera - ne venera, i ja sam poludela! :roll: ukratko, smuvala se sa bivsim posto sam rekla vec sto puta sebi "nikad vise", maltene se dogovorili da se vencamo i to sve u 24 sata, i dva dana kasnije on dobije "cold feet" i odustane od svega...i bolje da je tako jer ja ne bih odustala, a onda bi bilo belaja...i to je sve bilo pre neki dan, pa ti vidi jel ja treba da idem na posmatranje ili je za sve kriva zla retro venera :)
 
svetlanke:
ma venera - ne venera, i ja sam poludela! :roll: ukratko, smuvala se sa bivsim posto sam rekla vec sto puta sebi "nikad vise", maltene se dogovorili da se vencamo i to sve u 24 sata, i dva dana kasnije on dobije "cold feet" i odustane od svega...i bolje da je tako jer ja ne bih odustala, a onda bi bilo belaja...i to je sve bilo pre neki dan, pa ti vidi jel ja treba da idem na posmatranje ili je za sve kriva zla retro venera :)

Za sve je kriva zla retro Venera, veruj mi
the bitch is back:)))
ali ne za dugo, hvala bogu:)))
sad se verovatno i ti pitas sta ti je bilo i razmisljas "fuj, pa taj tip mi je cak i odvratan, uopste ga i ne zelim, mora da sam poludela"
:))))
ako ne sad, to ces verovatno da kazes sebi jako uskoro...garantujem ti:)))
 

Back
Top