katmaj

P

pentijum

Gost
Kupijo sam kompijuter katmaj od 500 megabajta. Prodavac mi je rekao da je taj odlican za pocetnike moj drug kaze da nije i da me je ovaj prevezo zednog preko vode. Jos kaze da to nista ne valja i da memorija na harddisku od 66 megabajta je jako spora. meni je prodavac rekao da je to brza memorija i da je brza od one 133 i 266 megabajta.meni vord odlicno radi, samo je inter net malo spor. ali ja mislim da za 270 evra nisam lose proso, ali me malo brine pa da pitam vas
 
Ja kazem to drugu, a on kaze da je sranje. hvala i ja mislim da je meni odlican. On ima pentijum noviji koji je placao 600 evra. Malo mu je veci ekran i to bezveze neke nepoznate markei sve isto radi kao kod mene. Svima prica kako je njegov kompijuter odlican a nema ni inter net jer nema telefon. Nije ukljucen u tv ima poseban ekran philips uz njega. Sve to zajedno 270 evra
 
Miroljub:
Jos nam samo kazi kakav mu je TV? Jel onaj sa guzicom ili bez? :lol: :lol: :lol:




Ljudi,ne zezajte čoveka!Ko će da mu proda LCD Philips sa kompom za 270 evra.Bolje ga uputite u neke sajtove da skida uputstva za korišćenje pošto,očigledno,NE razlikuje monitor i TV i GDE POSTOJI PROCESOR OD 500 M E G A B A J T A ?
Bolje mu pomozimo...
a i nije ga skupo platio...
 

Back
Top