ISTREBLJIVANJE RETARDA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Molim da predlozite adekvatne metode za istrebljivanje istih sa foruma, ajd da vidim koliko smo mashtoviti. Kad vec nema moderatora da brisu debilne teme, nek stoji i moja! A molim da se na retardirane teme ne odgovara, bar ne dok ne lociramo doticnog specijalca i grunemo mu na gajbu sa 5 kila katrana i dzakom perja. Mada, iskreno, ja bih ga tuzio njegovoj mami, to bi mu bila najgora kazna!!! Dragisa, sine, za to li ti sluzi kompijukter? Pa udri... Uffff...
 
Pa prvo treba znati ko ti je neprijatelj.
Po meni il je neki stari 4umash prso pa otvorio 10000000000 nikova da nas izludjuje il je neki 1 jadnik novi,bubulichavi ili grupa adolescenata masnih debelih sa neiscedjenim bubuljicama..kako god..jedino shto mozemo je da chekamo rastu i gazdaricu da im se nayebu keve.
 
Derer:
Pa prvo treba znati ko ti je neprijatelj.
Po meni il je neki stari 4umash prso pa otvorio 10000000000 nikova da nas izludjuje il je neki 1 jadnik novi,bubulichavi ili grupa adolescenata masnih debelih sa neiscedjenim bubuljicama..kako god..jedino shto mozemo je da chekamo rastu i gazdaricu da im se nayebu keve.
Ja bi reko da i nije toliko nov, cim zna i ankete da postavlja, majke mu ga spapatrljim. Mada, sumnjam i da nas neki klinci prze iz neke igraone, ko ce ga znati, samo kad bi ga lokalizovali, uhhh...
 
Ma glasali su vecinom klonovi, nije se taj pojavio sa svojim nickom sigurno
довољно је глуп да то уради, веруј ми, ео ти пример

Original postavio W.A.S.P.
ово вам је онај исти што је смарао луси
Citat: Original postavio minimaxxx
koju lusy ?

Наиме 14 форумаша је гласало у тој теми, све остало су клонови, од ових 14 форумаша имамо пар нових које нећу за сада именовати

за сада знам да навија за звезду (бљак) и гледао је великог брата

(пошто сваки клон има по 2,3 поруке није тешко прочитати их)
 
Nema sanse da je neko od starijih forumasha napravio sve ovo. Ovo je autenticno, ovakva glupost ne moze ni da se odglumi.

Ja sam dala predlog vec u nekoj od njihovih debilnih tema, a to je da se ne postuje tamo uopste, da se svi prave da ih ne vide, njihove teme neka ostanu sa jednim postom, njihovi komentari u drugim temama potpuno ignorisani.
Kada vide da ih niko ne zarezuje, klinci ce otici sami i naci drugu zabavu.
Doduse, niko me nije poslusao za ignorisanje, pa su sve njihove teme na prvoj strani.
Uopste mi ovo nije zabavno.
 
старји, старији, долази на политику, навија за звазду ... проучи никове, клинци сигурно не знају ко су боро и рамиз ... ја мислим да је аца у питању
 
2pike, ako moderatori nisu u svakom momentu na forumu, ne znaci da, kad dodju, nece brisati takve teme. Molim vas samo da se suzdrzite od otvaranja tema o takvim likovima, kao i od rasprave o njima. Igorisanje je najbolji lijek u takvim situacijama!
 
Dana2503:
Nema sanse da je neko od starijih forumasha napravio sve ovo. Ovo je autenticno, ovakva glupost ne moze ni da se odglumi.
Iznenadila bi se koliko nisi u pravu. I vrlo stari članovi, čak možda nekad i vrlo poštovani, mogu da se pretvore u ovakve morone.

Ali dobro, vidim stigla je konjica, neće više biti indijanaca...
 
MASTERMIND:
najlakse je da mu se banuje ip,a najlepse je da neko preko provajdera i ip-a sazna i adresu korisnika,pa da mu lepo polupamo pichku 8)
Uffff, kad dodje rasta, jaooooo, pa kad ga (ih) provalimo, al ima da leti perje. Mada, ja i dalje tvrdim da je najbolje da ga tuzimo kod mame, najvece batine ima da dobije od nje! Il zamisli, sacekusa u igraoni! :D :D :D
 
Gazdarica:
2pike, ako moderatori nisu u svakom momentu na forumu, ne znaci da, kad dodju, nece brisati takve teme. Molim vas samo da se suzdrzite od otvaranja tema o takvim likovima, kao i od rasprave o njima. Igorisanje je najbolji lijek u takvim situacijama!
Gazda, drago mi je da te vidim! :D :D :D Sto se mene tice, borbu prepustam vama, moderatorima, sad kad ste tu. A raspravu je bilo tesko izbeci jer nas danima vec smaraju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top