TOP FM

Ben_Adam

Poznat
Poruka
7.834
U ime ozhivljavanja ovog foruma i pokretanja njegovog rada uopshte, odluchih da otvorim novu temu, i to bi tema o mom omiljenom radiju, odnosno radio frekvenciji od 106,8 MhZ.

Mozhete posetiti njegov sajt na http://www.topfm.co.yu/ .
Live stream takodje postoji, pa mozhete i to praktikovati! ;)

Da li josh neko slusha TOPfm? :D
 
Sweet_Jane:
Slusala pre nesto malo....znas li kad ima dobrih emisija i muzike?
Uh... Ne znam tachno, mada imash na sajtu sve... Uglavnom, ja ukljuchim i slusham, retkokad su neke dosadne emisije o kompjuterima i tako neshto, ali cele nedelje imash samo stranu muziku, najnoviju, ima i nekih starijih, super stvar... Elem, nikada nisam chuo neku pesmu koju nisam voleo...
 
Jao ja obazavam Top fm:D! Uvek mi je on podesen na radiju...Pustaju extra pesme, a i svidja mi se sto su uglavnom sve strane(osim nekih starih zabavnjaka tipa Energije i tako to...)...
 
TOPFM RULZ! :!:

Uglavnom rade emisije tako da ima dosta muzike a sto manje price!
Najbolja, najslusanija, najzanimljivija, najdrustvenija... ubedljivo je UK THE NEXT GENERATION by DJ BATA! a dok se Batica ne vrati na TopFM, uzivajte u Beatshaker-u, Joyride-u, Hit Zoni, Joint venture-u......itd.
:-):-):-):-):-)
 
Ja obožavam da slušam top fm kad je sreda uveče. Puštaju fenomenalan jazz, i jedino tad podešavam frekvenciju na 106,80. Mada nemam primedbi, radio uvek ima najnovije pesme, nema puno reklama i nema puno nekih glupih emisija za smorove. Ali, što bih volela da uzmu još neki termin za ovaj jazz....:lol::lol:
 
TDI sve vishe i vishe kopira TopFM, i to mi je odvratno.. Jedino shto mi se sada na TDI-ju svidja jeste Dr Love.. I za to - svaka chast.
Ali, TopFM pravi neprikosnovene zhurke.. :D
 
Top FM,ubedljiwo najbolji.......................!!!!!!!!!!!!
Ranije sam slusala samo njih,a ponekad i Radio S,ali sam iz ne secam se kog razloga prestala radio skroz da slusam............ponowo sam pocela od skoro i Top FM je stwarno NAJBOLJI!!!!!!!!!!!!
 
da ne prati neko možda Deep blue radio show? jeste da kod nas kasne nekih 10ak emisija, ali ne mari...
dosta puta sam "uhvatila" neku dobru trens stvar... onako je skroz opuštajuće (:
 

Back
Top