Kacka Petlja vs. Plavi Most

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SlonceIsBack:
mislim da je bolje kad odmah vidis robu.
tj.tako kazu;)
Da, i onda treba da izabereš onu koja se najskorije okupala...(2-3 meseca?)
Bljak...Sve je to težak škart. A među masažerkama 'da vi''š mož' nešto se završi'.
Ako ti se ne svidi ti pali bez da kažeš ćao...Al' ne bih ni jednoj platio, zato što
mi je to glupo. Missim plaćanje. Za sex. A ako baš voliš 'uličarke' bolje poseti
NS - petlju, nego mos'. I TAKO kažu... :D
P.S. Ja kada kažem da tako kažu, ja to bukvalno mislim.
 
Kacka petlja ti je kad krenes kuci iz Tempa,pa ne skrenes u prvu ulicu desno,nego produzis pravo i skrenes na drugom,pa se popnes na most,a na semaforu ti stoji znak da je zabranjeno polukruzno,pa ti picis pravo za Zrenjanin. Al' ondak skontas da nemas dovoljno goriva da Zrenjanina ili prvog skretanja i nazad,pa se parkiras u zaustavnu traku sa strane i ne znas sta da radis. Ondak zoves tatu da pitas,al' pre nego sto ti on kaze sta da radis ti skontas da mozes da se vratis u rikverc i da izadjes na semafor iz pravca Sangaja. I tako se ti vracas u rikverc, a one cigansture sto ti smetaju i sto nec da se pomere to su ti RADNICE sa Kacke petlje...
 
Tsutomu:
Da, i onda treba da izabereš onu koja se najskorije okupala...(2-3 meseca?)
Bljak...Sve je to težak škart. A među masažerkama 'da vi''š mož' nešto se završi'.
Ako ti se ne svidi ti pali bez da kažeš ćao...Al' ne bih ni jednoj platio, zato što
mi je to glupo. Missim plaćanje. Za sex. A ako baš voliš 'uličarke' bolje poseti
NS - petlju, nego mos'. I TAKO kažu... :D
P.S. Ja kada kažem da tako kažu, ja to bukvalno mislim.
buhhahhahaha...ima povremeno dobrih primeraka u prasumi.al retko se zadrzavaju.a jevtino brate.trojica za 200 dindzi...pricaju.i hvala na savetu.preporucicu mom alter egu ;)
 
SlonceIsBack:
buhhahhahaha...ima povremeno dobrih primeraka u prasumi.al retko se zadrzavaju.a jevtino brate.trojica za 200 dindzi...pricaju.i hvala na savetu.preporucicu mom alter egu ;)
Kol'ko para tol'ko i muzike...Al' zato boleština, bacila i ko zna čega još.
Da l' je moguće da se neko oseća dobro posle sexa sa prljavom i ko zna
kakvom još uličnom prost. Setih se ankete minimax-a na pijaci, kad' je pitao
neke babe u vezi nečega, a jedna kaže, ne znamo sinko mi smo proste...
Na šta će minimax: Proste,proste,prostitutke... :D :D :D :D
Ako me sećanje ne laže...
 
Tsutomu:
Kol'ko para tol'ko i muzike...Al' zato boleština, bacila i ko zna čega još.
Da l' je moguće da se neko oseća dobro posle sexa sa prljavom i ko zna
kakvom još uličnom prost. Setih se ankete minimax-a na pijaci, kad' je pitao
neke babe u vezi nečega, a jedna kaže, ne znamo sinko mi smo proste...
Na šta će minimax: Proste,proste,prostitutke... :D :D :D :D
Ako me sećanje ne laže...
ma nema oci.posaljes ga abehajca u full opremi i nema frke ;) a od cega bese minimax umro :?:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top