Nek se jave oni koji su zainteresovani za saradnju o stripovima

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Sutra ce biti vishe informacija, redi se o projektu mene i par ortaka iz NS-a...znachi trebaju nam ljudi koji se razumeju u mangu, americki i evropski strip, znachi koji znaju istoriju istih, korene i koji bi bili raspolozeni da ucestvuju u programu koji bi trebao da se odrzi negde u oktobru/novembru ove godine, radice se o nizu predavanja vezanih za 9 umetnost....javljajte se u fazonu "ja cu biti tada slobodan, imam zelju da sirim strip-kulturu u Srbiji i shire"...
 
Evo ovako: ekipa koja je pocela da se bavi realizacijom ove akcije ima svoj prostor, kafic koji se zove CK13 ili neshto slichno, to mi drzi ortak pa ce ta i biti organizovane tribine predavanja o stripu. Ja sam idejni tvorac svega ovoga. Imam neki koncept kako bi to izgledalo, samo to jos treba doraditi. Ovom prilikom bice odstampano izdanje u kome ce biti objavljeni kratki stripovi mladih autora sa prostora cele bivshe YU. O detaljima i uslovima cu kasnije. Americki,Evropski(Italijanski,Francuski) ili Japanski? Zadatak onih koji budu hteli da ucestvuju je da iznesu svoje znanje pred gostima u vidu diskusije...imacemo obezbedjnu opremu notebook,projektor, bavicemo se temama film i strip, crtani i strip...umetnost i strip. Bice berze stripova te projekcije nekih stripovanih ekranizacija. Trebaju nam saradnici sa kratkim sizeom onoga o chemu bi hteli da pricaju. Glavni i (ne)odgovorni urednik cu biti ja samim tim shto cu najverovatnije stici tek na zadnjih nekoliko predavanja, ali mi sve ideje mozete poslati na "mefisto@1000.hu", a pitanja tipa "Gde ce se ovo tachno organizovati, kada....obratite se mom ortaku Iliji na adresu "kuzma@neobee.net", i neka vam topic bude "Saradnja,stripovi - ocu da pomognem". Za sada toliko, ni ja sam ne znam vishe, projekat je tek krenuo sa realizacijom...
 

Back
Top