Trikovi za prepisivanje, puskice...

Uzvi dve čačkalice, napiši puškicu na parče papira. Zalepi jedan kraj na jednu čačkalicu, drugi kraj na drugu. Zamotaj i zaveži na oba kraja čačkalice jednu za drugu, nekim koncem... Tako mozhesh da vrtish prstima pushkice i da chitash...
Nadam se da si me razumela...
 
Apsolutno_nova:
Znas, ti si vrlo ljubazan, za razliku od mnogih ovde... Dok cekam da mi zatvore temu, mozes li mi reci, da li je moguce da posaljem privatnu poruku nekom sa foruma. Pusssa za tebe!
Hvala ti, i veruj mi, nisam jedini, ima dosta ljubaznih...
Temu nema ko da zatvori, s obzirom da nemamo aktivnog moderatora.
Moguće je da pošalješ poruku, naravno, samo klikni na nečiji nick i klikni na POŠALJI PRIVATNU PORUKU KORISNIKU ***... Ili odeš linkom iznad gde piše ''Dobro došli, ***...'', PRIVATNE PORUKE.... Pa sa strane u meniju ''Pošaljite privatnu poruku'', ukucaš nadimak, naslov, poruku i pošalješ...
Nadam se da si me shvatila!
:D
 
ohoho pa ovo je postade tema samo za vas dvoje :D juu naopako :D

ma najbolje je da uzmeš slušalicu za telefon, povežeš se sa nekim ko je izvan učionice preko bleuetooth-a i dobijaš korisne infomacije... naravno, sve u zavisnosti od toga kakav ti je profesor i o kom predmetu je reč.

za matematiku, fiziku i slične predmete gde su ti bitne formule, njih možeš pre časa da napišeš na stolicu ispred tebe. naravno, moraš da zamoliš kolegu koji sedi ispred tebe da ne nakači neku jaknu ili ranac na tu stolicu :D
 
Ja nemam pojma da prepisujem.
Imala sam gomilu pushkica do sad,al' slaba vajda od njih..
Jedino se secam u prvoj godini kako mi je ortak uradio bukvalno ceo pismeni iz latinskog i dobila sam 4,a nisam znala da beknem :shock:
Slala sam mu smsove,a on mi je odmah odgovarao(ishao chovek na republichko iz latinskog,to mu je language no2,pored srpskog,lol)
 
Арион Дали:
Ma, dzaba puskice ako nemas pojma o cemu se radi ... Samo ako poznajes materiju, odnosno ono najosnovnije, puskice ce ti pomoci ..

Mene, inace niko nije uhvatio da prepisujem, uvek stavim papirice u pakovanje maramica ... I sve iskucam fontom 5 i onda istampam ...
Pa normalno da morash da znash osnovno...
A mi smo pokushali jednom sa maramicama, i drugarica mi je zatrazhila maramice jednom da bi prochitala, i profesorka zna za jadac, i j***** nam kevu... :D
 

Back
Top