Trikovi za prepisivanje, puskice...

puškice...obožavam...ne znam ni sama kako sam ih sve upotrebljavala :D
keca sam dobila jednom...sedela sam u redu do prozora,a pošto sedim u poslednjoj klupi puškicu sam stavila na sto...mojoj drugarici bilo vrućina pa je otvorila prozor...dunuo vetar i oduvao mi puškicu...i nastavnica ju je videla i eto...dobi ja jedan...xD
 
Ja na primer prepisujem sa mobilnog telefona matematiku. Nikad mi se nije desilo da me uhvati profesor. Na primer drug koji dobro zna matiš sedne negde u poslednju klupu... Pošto sve uradi prvi uzme telefon i slika (on ima dobar telefon nokiu n95) i pošalje mi blututom. Onda on lepo ode ja kao uzmem tel treba mi digitron i otvorim one slike lepo zumiram i terajjj careee... Nikad me nije uhvatio. Ali ima još jedna fora, nikad ne prepišem sve zadatke nego samo po 2,3 i negde namerno napravim grešku da profesor ne skapira da prepisujem... Uvek dobijem 3 ili 4... Dovoljno ;)

Za odgovaranej sam jednom koristio slušalice a pomagač mi bila drugarica u wc-u.. 5 :)

ali ne preporujčujem da to radite stalno, pređe u naviku, nekad zasučite rukave i umesto što ćaskate na fb-u - učite!
 
Ja na primer prepisujem sa mobilnog telefona matematiku. Nikad mi se nije desilo da me uhvati profesor. Na primer drug koji dobro zna matiš sedne negde u poslednju klupu... Pošto sve uradi prvi uzme telefon i slika (on ima dobar telefon nokiu n95) i pošalje mi blututom. Onda on lepo ode ja kao uzmem tel treba mi digitron i otvorim one slike lepo zumiram i terajjj careee... Nikad me nije uhvatio. Ali ima još jedna fora, nikad ne prepišem sve zadatke nego samo po 2,3 i negde namerno napravim grešku da profesor ne skapira da prepisujem... Uvek dobijem 3 ili 4... Dovoljno ;)

Za odgovaranej sam jednom koristio slušalice a pomagač mi bila drugarica u wc-u.. 5 :)

ali ne preporujčujem da to radite stalno, pređe u naviku, nekad zasučite rukave i umesto što ćaskate na fb-u - učite!

nama nikad ne da da koristimo digitron :sad2:
 
nama nikad ne da da koristimo digitron :sad2:
Pa to zavisi i kakva je matematika... što se dalje ide (prema višim razredima) sve manje se računa a sve više slažu i preslažu jednačine i nepoznate, tako da tu može sasvim lepo da kaže "nisu vam potrebni digitroni, sklanjajte ih"

Mi smo na fakultetu na kolokvijumima iz fiziologije (kolokvijum je kao kontrolni sa zadacima) uvek imali po neki najjednostavniji mogući zadatak iz fizike gde zameniš DATE vrednosti u formulu koja ima četiri slova, i neki ljudi su gubili poene jer to nisu uradili pošto ih je mrzelo da izračunaju rezultat. Jednom je nešto trebalo podeliti sa 1/2 (tj. pomnožiti sa 2, što se radi u osnovnoj školi) a oni kažu "e pa nisam imala digitron da podelim sa 1/2" :dash:
 
Ja uvek pisem na dlan...:mrgreen:
A ima sad fazon da kupis hemijsku koja se na jednoj strani razvlaci u veeeliki papir...napises sve na njega i nista se ne vidi...ta olovka je za jednokratnu upotrebu, al nema veze, vazna je ocena...:mrgreen:

u na dlan je bzvz, skoro nikada ne moze da se prepise... A sa tim olovkama je propala fora, kod nas svi nastavnici znaju za to, tacno kako izgledaju pa dobijes keca u startu...Provalili jer sva deca imala iste olovke...:hahaha: Najzesce je bilo kad je moj drug uzeo tu olovku i pokvari mu se na pismenoj pa nije mogao da uvuce...:rotf:
 
Meni je najbolja ona obicna.. Na papiricu i ispod neke kese u klupu (kad imam likovno ili fizicko).. Za fiziku stavim na klupu i ladno prepisujem.. Nastavnik se seta ali on gleda u plafon... :D
Ne razumem kako neko ne zna da koristi puskice! Moja drugarica je sastavila odlicne male puskice i imala ih je nekoliko.. Pocne ona da radi i otvori puskicu i vidi je nastavnik (koji bukvalna spava na casu) i da joj jedan... Mislim, pazi malo!!
 

Back
Top