Satanizam u muzici !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemam pojma...
Licno,mislim da je to gomila gluposti.
Kao sto su,ne znam u kojoj pesmi od grupe Queen,nasli tajnu poruku,da kad se reci pesme obrnu,tj. kada se pesma pusti unatrag,da se cuje "It's fun to smoke marihuana"..I da je to kao tajna poruka koju ljudi nesvesno cuju...Ma gluposti...!

:roll:
 
Nisam kompetentna da kazem da nema ni u jednom jer nije tacno. Ali gluposti poput
K-knights
I-in
S-satan
S-service
Ma daj... To je samo publikacija... Digne se frka a benowe zabole... Samo im je to reklama za dzabaka...
 
ma ne radi se ovde o bendovima koji se otvoreno predstavljaju kao satanisti...co'ek je ocigledno mislio na skrivene poruke or somethin'...
preslusao sam neke pesme bez gledanja reverse lyrics i nisam cuo bas nista...dakle sve je u mozgu ;) a Hotel California mi je omiljena pesma...kad bih tumacio onaj stih "we don't have this spirit here since 1969" verovatno bi imao vise veze sa satanom nego bilo koja skrivena poruka...
inace, bravo za temu ;)
 
A u tom slucaju ne verujem da ima tako nesto...te skrivene poruke i slicno...cuo sam neku glupost kao za text iz jedne pesme maidena kao kad se cita u nazad ne znam sta to znaci ma nije ni bitno to su glupe stvari...
 
Cinjenica je da postoji muzika koja propagira satanizam, i da postoje bendovi i muzicari koji to rade transparetno i oni koji to rade skriveno. Isto tako, postoji muzika koja propagira i mnoge druge frakcije drustvenih ubedjenja i obozavanja, medjutim, uvek je upravo taj satanizam u muzici najcesce bio trn u oku svetskom poretku iz dobro poznatih razloga...
Reci da su svi black bandovi satanisticki je vrlo neosnovano, i zasniva se na losim predrasudama. Da, ima ih, ali nisu svi.
I na kraju krajeva, muzika kao oblik umetnosti, i ljudskog stvaralastva uopste moze biti i jeste inspirisana svime, pa i djavolom. Kao i sve ostale umetnosti. Umetnik za inspiraciju ima ceo svet, pa nek' bira. Nama treba da bude bitno samo ono sto on stvori a ne ono sto je pokrenulo stvaranje onoga sto nam se svidja...
 
ja licno mislim da je to foliranje
da bi ste privukli ljude da cuju sta je tu cudno a mozda dok slusaju i sidi im se
a budale kao ozzy oni sve to rade jos vise
a najbolje kad je slepom misu odgrizao glavu
 
Ma neka ih nek propagiraju...svako je dovoljno pametan da izabere shta zeli da slusha,ako mu se ne dopada muzika u kojoj "velichaju" Satanu,nek slushaju neshto drugo.Nisam primetila da je bilo koji chlan bilo koje tzv. "satanistichke" grupe uhapshen zbog toga.Dobro je pa ne spaljuju vishe veshtice,jer da spaljuju shta bi tek onda njima radili(njima-bendovima);)
 
Born from Hell
The supreme force of evil
To destroy the altar
And slaughter the christian's born

Churches will be destroyed

Crosses will be brocken
He's laughing in blasphemy
Like a domination of death

Antichrist

The war is started
Heavens on fire
From the deep of Hell
Leaving words of hate

Antichrist

The terror is declared
The final fight started
The Antichrist and Lucifer
Fighting with angels and God

Antichrist
 
Кад су тебе бановали :?

Него, сад сам узео на свом компу да обрнем Хотел Калифорнију, и дефинитивно има нечега, после тога звук је престао да ради :lol: И ваљда је логички да када се песма пусти уназад, да се чују речи песме уназад... А не ово што се чује... :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top