Partibrejkersi rasturili Zrenjanin (nastup na danima piva '07)

KROSTIC:
bilo je strava ko je bio .ja bio u prvom redu pa udarenj i guranje kao na Slayeru jeste bili neki cool likovi iz Smedereva sa majicam Slayera.Posipanje piva u kosu ...razjebali su binu kako strava.svi bez majice ko da nije rock koncert vec heavy metal cert... :twisted:

Е бем ти све кад нисам знао...
Кад су били у СО био је такав смор да је то невероватно. Прво се Цане дркао рекавши:''Ала је атмосфера..к'о да свирамо реге''.
Изгледа је то прелило чашу, па се неколицина лудака(међу њима и ја) почела шутирати...било је онако, ал ни приближно како зна да буде на њиховим кнцертима.
 
KROSTIC:
Lizo u kom si ti svetu i ovo je virtuelno ali si preterala al seres.vamo sutiranje ti kao u vip-u a koncert je odrzan na Zitnom trgu bina je postaljena na ulaz ...
Svejedno. Posto me Cane muva vec dugo godina, on je za mene, njgove prijatelje i njegove cice (da bih ja bila ljubomorna) organizovao VIP. Bilo mi je glupo da se zalim, jer sam ja za svaki slucaj ponela svoj katering. Imama lose iskustvo sa takvim VIP smestajem. 8-)
 
pa i jeste ali ovo...majice Slayera,CoF-a,Metallice,Maidena... svi metalci iz grada su bili i ti cool tipovi iz Smedreva poliju se pivom ma mlate .vratio sam se ujutru skoro sad,kad sam se probudio majica koju sam nosio smrdela je na pivo,znoj i ostalo.a sad me bole noge od skakanja a glava od mlatenja a grlo od dranja (pevanja)

brale, ala se ti kurcish kao niko do sada...:hahaha:
 
U VIP - u je bilo super, samo nismo dobili francuski sampanjac, nego neki italijanski i kavijar je bio spanski, a ne francuski, a jagode su izgleda bile nase, a ne cileanske, ali bilo je OK. Cane me vec godinama unazad muva, jos dok je bio mrsaviji i sladji. 8-)

pa jeste se kresnuli?ili mu ti kao pa nisi dala a?:D..ae priznaj da ste bili nestasni:p
 

Back
Top