Muzika za tancovanje :-)

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.278
E ajd da vas čujem sad...
Bavim se plesom i trebaju mi predlozi muzike koja je dobra za ples. Nisu u pitanju nikakvi standardni plesovi, samba, rumba, ča-ča-ča, već uglavom neka vrsta hip hopa, reggaeton, eventualno disco dance. Evo
možete pogledati nešto slično onome o čemu pričam.
Imam problem pošto inače ne slušam takvu vrstu muzike, pa ne mogu baš da se snađem i pronađem nešto dobro, pošto ne znam sve te izvođače....E sad nastupate vi....
Da bih vam malo približila koja vrsta muzike me zanima, evo samo da navedem neke pesme koje sam pronašle a dobre su za densovanje:
Sve od Justina (npr. Sexy back), većina od Pussycat Dolls, nešto od Beyonce i tako....U obzir dolaze i sporije (ne mislim na balade, nego nešto u stilu Cry me a river, ili What goes around comes around od Justina)....
Eto. Nadam se da ću čuti neke interesantne predloge. Hvala unapred!
 
Ne znam tacno na kakav tip muzike mislis (dugo mi se puni you tube snimak,jer sam na dial up-u,pa ni ne pogledah)...

Moji predlozi su ti mozda malo stariji ali sa dobrim ritmom...

Recimo: :arrow: Barry White-Let the music play
Fathles-God is a dj
George Michael-Freedom
Culture Beat-Mr. Vain
E Vouge-Free your mind
Eddie Grant-Electric Avenue
M people-Movin on up
Fat boy Slim-Praise you
Daft punk-One more time
Moloko-Bring it back
Modio-Lady hear me tonight
2 unlimited-No limit
Hot chocolate-You sexy thing
Adamski-Killer
C&C music factory-Gonna make you sweet
Kool&the gang-Celebration
Queen-A kind of magic
Right Said Fred-I am too sexy
Lenny Kraviz-Fly away
Kyle Minoge-Spinning around
The chemical brothers-Galvanize

Uostalom,mozes da odes do muzicke radnje,pa da tamo pogledas dance albume.Ako bas neces da kupis cd,cisto pogledaj koje bi pesme jos mogla da skines sa net-a ili vec kako nabavis...

Srecno ti bilo...! :wink:
 
Unusual:
2 unlimited-No limit

Srecno ti bilo...! :wink:
Jaooo, što mi je ovo slatko. S tom pesmom smo nastupali u 4.osnovne u ''Zvrku'' (seća li se neko te smešne emisijice)? Tada je 2unlimited bio ekstremno popularan i većini omiljena grupa :lol: . Unusual, sad si me podsetio/la na neka lepa vremena :D . Jao, sad se setih, u to doba smo igrali čak i uz Scatman (ako se tako piše)....Ona idiotska pesmica: ''I'm a Scatman, pi-pa-pa-pa-ra-pa-pa-pa-pa-ra-pa...) :lol: :lol: :lol:

Unusual, hvala na velikom trudu, ove pesme uglavnom znam i već sam ih ''obradila'' (neke, a ostale ću sad da pronađem). Te starije mi nisu tako veliki problem, bolje ih znam nego ove nove. Nemam tv, pa nisam baš u tokovima, šta pronađem uglavnom je na predlog drugih ljudi, ili tako što gledam spotove po youtube, pa mi se nešto svidi pa skinem. E, al' problem je što do nekih ni ne stignem, jer nisam ni čula za njih. Ima tih novih kol'ko voleš, a imaju dobru muziku za igranje. Nedavno slučajno naleteh na neku pesmu od Ciare, nisam ni čula za nju, al' eto ima par dobrih pesmica, pa Nelly Furtado i tako još neki za mene manje poznati. Uglavnom me zanima taj neki (ni ne znam kako da ga nazovem) pop, r'n'b, hip-hop.
Hvala i ostalima na predlozima, sad ću sve da skinem, da vidim šta me lepo čeka :-D .
Očekujem još konkretnih i konstruktivnih predloga!
 
Evo ja cu da dodam nesto ...
Michael Jackson - Thriller , P.Y.T. , Smooth Criminal , Burn this disco out , Get on the floor , Off the wall , Baby be mine , Don stop till you get eonugh , Jam , Black or White , Dangerous , 2000 Watts , Just Good Friends (sa Stevie Wonder-om) , Streetwalker , The way you make me feel , Billie Jean , Wanna be startin' somethin' , Shake your body to the ground , Working day and night , Rock with you , Bad ...
The Jacksons - Blame it on the boogie ...
Britney Spears - Oops I did it again , Crazy , Slave 4 U , Overprotected , Bombastic love , Let me be , What's like to be me (sa Justin-om) , Lonely , Boys , Cinderella , Can't make you love me , Stronger , What you see is what you get , Brave new girl , Toxic , I got that boom boom , I've just begun having my fun , Me against the music (sa Madonna-om) , Showdown , Anticipating , (Baby) One more time ...
Nadam se da sam bio od pomoci ... ;) :-D ...
8) :-o :o
 
immph:
Evo ja cu da dodam nesto ...
Michael Jackson- P.Y.T. , Burn this disco out , Get on the floor , Off the wall , Dangerous , 2000 Watts , Just Good Friends (sa Stevie Wonder-om) , Streetwalker , The way you make me feel , Wanna be startin' somethin' , Shake your body to the ground , Working day and night

Britney Spears - Bombastic love , Let me be , What's like to be me (sa Justin-om) , Lonely , Cinderella , Can't make you love me , What you see is what you get , I got that boom boom , Anticipating

Da li bi ti bio problem da uploaduješ ove koje sam ostavila u citatu? Ostale imam...
Biću ti veoma zahvalna :-D
 

Back
Top