"SVI BISTE HTELI DA VAS JEEBE BEKAM"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
dakleN tema je o metrosexualcima,mozda je naslov malo heavy,ali jbg inspirisala me istoimena pesma od Ajs Nigrutina
ali kad se setim kako su pickicu izvizdali kad je djuskao real sa zvezdom,kao...posle je bio u shoku,jer mu nije bilo jasno zasto masa zvizdi samo kad je lopta kod njega,pa SRBIJA rodjache 8)
gledam juce kao..."pobio" se s' nekim na tekmi,t.j zapocheo frku pa zapalio,ali zato sto je znao da ce da skoce ovi iz reprezentacije,koja slina,ali...koji feg glasic tebra,kao moj kad bih se naduvao sa 16 kubika helijuma..

o.k kapiram da sam smorio sa bekamom,nego recite vi meni...da li vas iritiraju te nalickane i isfeminizirane pichkice a.k.a metrosexualci ili naprotiv...?
 
Ne znam, stvarno to nikada nisam videla, tj. možda sam videla ali imala neki kontakt sa takvim likom... ne.
Volim kad je tip malo doteran, ali ne šminkom već, prosto, sredstvima za higijenu :roll: ali to volim i kod sebe i devojaka tako da nema veze sa ovim... ne znam, Azis?
 
Meni je uvek bilo sme$no $to je zhenama frka od metrosa.. kao da su ugrozhene nechim. Ako si ugrozhen, onda obichno napada$, pa mi je isto tako nelogichno da nekome ko se deklari$e kao heterosexualac (a uz to trupuje da je macho lik).. smetaju metrosi i ugrozhavaju ga u tolikoj meri da otvara hard-core pljuvachke teme o njima. Ja bih se pre kastrirao nego otvarao teme o tome kako mrzim pedere i metrose. Chemu to!?
Uvek se setim jednog ortaka idiota koji je iz dna du$e mrzeo hrvate i crnce, a ni jedne ni druge u zhivotu video nije video, a kamoli sa njima koju prozborio. Ne ume narod da gleda svoja posla, svi jedu neka owna (i to javno)


Master sine jedini u majke
Nemoj Master govoriti krivo
Ni po feget ni po metrosima
Vec po pravdi Boga istinoga
Nemoj, Master, izgubiti du$e
Bolje ti je i banovan biti
Neg o metros ogr'je$iti du$u
 
MASTERMIND:
dakleN tema je o metrosexualcima,mozda je naslov malo heavy,ali jbg inspirisala me istoimena pesma od Ajs Nigrutina
ali kad se setim kako su pickicu izvizdali kad je djuskao real sa zvezdom,kao...posle je bio u shoku,jer mu nije bilo jasno zasto masa zvizdi samo kad je lopta kod njega,pa SRBIJA rodjache 8)
gledam juce kao..."pobio" se s' nekim na tekmi,t.j zapocheo frku pa zapalio,ali zato sto je znao da ce da skoce ovi iz reprezentacije,koja slina,ali...koji feg glasic tebra,kao moj kad bih se naduvao sa 16 kubika helijuma..

o.k kapiram da sam smorio sa bekamom,nego recite vi meni...da li vas iritiraju te nalickane i isfeminizirane pichkice a.k.a metrosexualci ili naprotiv...?
Skloni moju sliku iz avatara!!! :P:P:P
 
cLick - OR - Die:
Meni je uvek bilo sme$no $to je zhenama frka od metrosa.. kao da su ugrozhene nechim. Ako si ugrozhen, onda obichno napada$, pa mi je isto tako nelogichno da nekome ko se deklari$e kao heterosexualac (a uz to trupuje da je macho lik).. smetaju metrosi i ugrozhavaju ga u tolikoj meri da otvara hard-core pljuvachke teme o njima. Ja bih se pre kastrirao nego otvarao teme o tome kako mrzim pedere i metrose. Chemu to!?
Uvek se setim jednog ortaka idiota koji je iz dna du$e mrzeo hrvate i crnce, a ni jedne ni druge u zhivotu video nije video, a kamoli sa njima koju prozborio. Ne ume narod da gleda svoja posla, svi jedu neka owna (i to javno)


Master sine jedini u majke
Nemoj Master govoriti krivo
Ni po feget ni po metrosima
Vec po pravdi Boga istinoga
Nemoj, Master, izgubiti du$e
Bolje ti je i banovan biti
Neg o metros ogr'je$iti du$u
tebrex jel si ti metros kad te ovo toliko pogadja :)
daj bre opusti se,nisam rekao da ih mrzim,vec da me iritiraju,pa nisu oni beli medvedi da ne mozemo da diskutujemo o njima
mada u pravu si kad malo bolje pogledam kako sam zapoceo temu,agresivno nema sta,ali jbg bio sam malo nervozan,jer sam morao da palim na shljaku :lol:
anyway..mene iritiraju i to je to,i ne kapiram kako ja mogu da budem ugrozen od metrosa?
inace...pozdravi tog ortaka :lol: i tu si u pravu,kad sam bio klinac ja sam "mrzeo" crnce i jevreje,a da me neko pitao zasto,ne bih imao odgovor,ali jbg pubertet,skinheads faza,cak su mi i ostala neka usrana znamenja po telu od tada,ali neka..neka podseca na glupost
meni su najjaci oni koji u zrelim godinama kao mrze jevreje,a sa druge strane su "veliki" vernici,pa mislim...Gospod Isus Hrist,Presveta Majka Bozija,Sv.Jovan Krstitelj,svi proroci itd. su bili jevreji
a ti "veliki" vernici,a ujedno i "veliki" srbi bi se kladili u zivot da su Stefan,Lazar,Jovan,Jeremija,Ilija...itd. autenticna srpska imena,a jevrejska su.

Jedine grupacije koje zaista mrzim su shiptari,hrvati i poturcheni srbi iz bosne,jbg koliko god to nekom zvucalo retardirano,ja jednostavno ne mogu da volim ili da budem ravnodusan prema onima koji su ubijali i dalje ubijaju moj narod.
A imao sam kontakt sa svima od navedenih,pa su mi jos gadniji.

odoh ja u off topic,ali eto....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top