sta uraditi kada svi trce za vama a ON ne...?

Pa spusti se na zemlju i traži lepe i isprazne i biće sve u redu....

Da si dobra , da je muškarac osetio da ima nešto osim tela, pa makar i dobar seks, došao bi ti i drugi put....



heh ima i vise od tela sto se toga tice masu puta je pricao s mojim drugovima kako sam extra dobra cura i tako to al znate sta je problem?on hoce samo sex...hm..svaku curu je varao i tako to tipican primjer zenskarosa....heh...svi ste vi isti:)cast izuzecima(kojih je veoma malo)
 
jelenica-cg:
hej meni se cesto desava da mnogi hoce da budu samnom a samo decko kojeg ja zelim i koji mi se svidja nece....ili oce samo na jedan dan...:(molim vas dajte savjeteeeee :roll: i svoje slicne situacije naravno ;)


:D Јао, што ме ово подсети на стихове из споменара из школских дана:

''У љубави немам среће
кога волим - тај ме неће,
ко ме воли - тога нећу,
ето какву имам срећу''

Мислим да смо сви прошли кроз такве фазе... а како смо то решавали...нешто се и не сећам више...ваљда и није било нешто много битно...
 
Ja mislim da sačekamo modelsicu, ona je expert u ovakvim situacijama.

bug.gif
 
muvalo:
pa kresni se sa njim i odyebi ga... to bas ne moze niko da te nauci, ili imas to u sebi ili nemas... uostalom, sta ce ti neki isprazan tip?
i ja se slazem sa muvalom kresni se sa njim i on ce dobiti sta je hteo i ti sta si htela i nadajmo se da ti se posle toga vise nece svidjati a da ces ti njega tada preobratiti da trci za tobom....


PS>Ja uglavnom kad nesto zarko zelim i kad posle nekog vremena to i dobijem izgubim zelju za tim i vise mi nije zanimljivo i obicno onda trazim dalje ili naidje neko drugi zanimljiviji.... pri tom mislim i na muskarce i na jos neke stvarcice...
 
jelenica-cg:
heh ima i vise od tela sto se toga tice masu puta je pricao s mojim drugovima kako sam extra dobra cura i tako to al znate sta je problem?on hoce samo sex...hm..svaku curu je varao i tako to tipican primjer zenskarosa....heh...svi ste vi isti:)cast izuzecima(kojih je veoma malo)
ih dobra
znas kad kazu
dobra devojka
ili on je dobar decko
odmah se zna da od toga nema nista
 

Back
Top