JNA

ovo nije starorimski forum i ima pravila, a oglasavanje kojekuda nije dozvoljeno.
kao sto je receno za to postoje mali oglasi
 
Obersturmfireru nepismen si ali nisi ti kriv citaj HOBI,AVIJACIJA I VOJSKA POD FORUM A ZA TEBE IMAM ORIGINAL NEMACKU PADOBRANSKU KOZNU JAKNU SAVRSENO OCUVANU SA SVIM CINOVIMA I OZNAKAMA PA AKO IMAS SRCE KUPI JE
 
neko ko ne stavlja ni tacke ni zareze u recenicu a proziva ljude da su nepismeni....hmhmhmhm ne ide to bas zajedno....a ti procitaj naziv podforuma "Mali oglasi", kao i pravilnik koji ces pronaci na http://pomoc.krstarica.com/?action=article&cat_id=012&id=390&lang=

izdvojicu ti deo:
Strogo je zabranjen svaki vid promocije, uključujući posredno ili neposredno reklamiranje firmi, sajtova, štampanih izdanja, pojedinaca, proizvoda, usluga i sl. Ukoliko želite da se reklamirate, kliknite ovde.

jasnije?
 
savicss:
Obersturmfireru nepismen si ali nisi ti kriv citaj HOBI,AVIJACIJA I VOJSKA POD FORUM A ZA TEBE IMAM ORIGINAL NEMACKU PADOBRANSKU KOZNU JAKNU SAVRSENO OCUVANU SA SVIM CINOVIMA I OZNAKAMA PA AKO IMAS SRCE KUPI JE

stvarno imas originalnu nemacku padobransku jaknu sa cinovima i oznakama????

na prodaju ????
 
Stvarno imam za proku 1,a obere dosadan si idi pred vladu pa im objasni znakove interpunkcije,glagole,padeze,gradacije i naravno zakone davis bre za medalju narodnog heroja jesi i svojima tako dosadan pa ti je racunar jedina ljubav,kazi ako ti treba devojka da te upoznam s nekom.
 
To sto imamo mogucnost da razmenimo misljenja nikako nam ne daje za pravo da vredjamo druge i nazivamo ih ruznim imenima.Pozdrav svima i hvala na razumevanju!
 
Za obersturmfurera i milana 11,ko vas vredja i ko vas je zajebao uz to ko vam brani da razmenjujete misljenja,ti obersturmfirere koristis ime nemackog staresine iz drugog sv. rata a pricas o ,,PRAVILIMA I PROZIVAS,, mada ja i dalje mislim da ti nemas devojku,ponudu sam ti dao,informaciju za davljenje odgovornih sam ti dao,ponudu za jaknu posto si obersturmfirer sam ti dao,sta god da te muci lek neces naci ovde.Milane11 pricaj i razmenjuj ali znaj o cemu ako te neko vredjao reci resicemo to nista te nece kostati,znam ja kako je kad te par rodoljubivih Srba proziva na ulici,a ti sam ne mozes da im se suprotstavis,e sad mozes javi ako imas taj problem,a koliko vidim sve vi radite al ne smarajte.
 
I to kakva,a vidim da su se ovde javljali sars smaraci po pitanju normalnog oglasavanja na forumu,koji privlaci i zainteresovane ljubitelje vojne opreme,njih bi trebalo na lekarski,deca koja se nisu omrsila kao sto bi muski rekli.:heart:
 

Back
Top