Ta li treba banovati inagadadavidu?

Da li treba banovati inagadadavidu?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Па углавном ништа не коментарише само исмева туђе постове.
Вади речи из контекста и нешто се цери.
Верујем да је такав у животу. Обичан циник
Исмева туђа патриотска и религијска осећања. Некултурно, непристојно, неваспитан човек.......
 
Pa šta ste uplašili junaci, uzvratite. Ja sam imala sa dečkom sasvim civilizovanu diskusiju, ne slažemo se, ali nije bilo vredjanja, on kaže svoje, ja svoje i sve ok.

Ima ovde mnogo problematičnijih od njega, onih koji direktno vredjaju, koji su primitivni, neartikulisani do užasa, čije tekstove sam odavno prestala da čitam, pošto već unapred znam šta mogu da izjave, jednostavno ih ignorišem i učestvujem dalje u raspravi.
 
Исмева туђа патриотска и религијска осећања.

Evo ja sam glasao ZA.......:):):)

Ismevam samo proverene budaletine, i gluposti koje pisu..........

Pa kako biti ozbiljan, kada citas tako debilne postove, kako cemo mi ovo, pa cemo ono, pa cemo da yebemo NATO, pa ce nam Rusi pomoci, i slicne idiotske postavke....

Elem, uvek sam u zivotu ismejavao glupost, a toga ovde ima na pretek :):):)
 
inagadadavida:
Evo ja sam glasao ZA.......:):):)

Ismevam samo proverene budaletine, i gluposti koje pisu..........

Pa kako biti ozbiljan, kada citas tako debilne postove, kako cemo mi ovo, pa cemo ono, pa cemo da yebemo NATO, pa ce nam Rusi pomoci, i slicne idiotske postavke....

Elem, uvek sam u zivotu ismejavao glupost, a toga ovde ima na pretek :):):)

Па добро ми смо сви помало некултурни и вређамо се.
Нису сви глупи за које ти мислиш да јесу.
Ал си велики циник. Ништа не коментаришеш само се смејеш туђим постовима
Ко да љубави и романтике ниси окусио.
Али мене не вређаш. Какав си такав си.
 
ingaddavida jeste malo cinik, ali cuo sam da ima 15-ak nickova tako da je ovo besmisleno.
I meni su dojadili razni "demokratori". Kad se samo setim ljudi koji su glasali ovde za gradjansku drzavu
ZGROZIM SE. Po meni je daleko normalnije proglasiti ABORTUS ubistvom.
Da ne pricam o ostalima. U odnosu na "demokratore" svi koje ovde neki nazivaju patriJotama su SUHO zlato, bar kada su moji zivci u pitanju.
Ali, svako ima pravo na svoje misljenje. Nema banovanja, pustite to.
 
Dikan:
Па добро ми смо сви помало некултурни и вређамо се.
Нису сви глупи за које ти мислиш да јесу

Oni za koje mislim..........zaista jesu glupi, do bola :roll:

.
Ал си велики циник.[B] Ништа не коментаришеш само се смејеш туђим постовима [/B]

http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=2367600

Ко да љубави и романтике ниси окусио.


Али мене не вређаш. Какав си такав си.
.........ima dana, ima dana :D
 
Cossack:
ingaddavida jeste malo cinik, ali cuo sam da ima 15-ak nickova tako da je ovo besmisleno.
I meni su dojadili razni "demokratori". Kad se samo setim ljudi koji su glasali ovde za gradjansku drzavu
ZGROZIM SE. Po meni je daleko normalnije proglasiti ABORTUS ubistvom.
Da ne pricam o ostalima. U odnosu na "demokratore" svi koje ovde neki nazivaju patriJotama su SUHO zlato, bar kada su moji zivci u pitanju.
Ali, svako ima pravo na svoje misljenje. Nema banovanja, pustite to.


Ispravka.........samo jedan nick.........i to je sve....
I vise nego dovoljno......
 
Dikan:
И ја кажем. Има времена за љубав. Наиђе кад се најмање надаш.
Видећеш како ћеш постати трпељивији и бољи човек.

LJubav??? :D :D :D ........pa ja batice, imam dvoje dece i bulldoga, koji me provereno vole...........zena , manje - vise.....da se ne kunem :D :D :D

Dakle, cinizam nije nedostatak ljubavi, vec odlicna odbrana od navale ogromne kolicine gluposti,,,,,,,,,,,,,,Bez cinizma, sarkazma , u ovoj zemlji ne bi moglo da se opstane, od vas, polupismenih patriJota....... :wink:


..........."A o tome je i bio moj komentar,da bi kvalitetno komunicirali prvo treba da se ispune neki bazicni uslovi,barem razumevanje i pristojnost." I konacno prava rec: RUGANJE! Ja mislim, a to i radim, tako pisem i tako govorim, da je najjace oruzje protiv zla upravo to - okrutno RUGANJE. U opste me ne zanima da sa njima "kvalitetno komuniciram": ne mozes da ih ubedis, ne mozes da razgovaras, neces da ratujes, a ti im se smej! I to bas tako, kao sto Angie kaze, kao u skoli, na malom odmoru, ono najgore sto deca rade, upres prstom i u grohot, i zlo nekako pocne da se topi.

Prica se da je upravo ruganje bio dugogodisnji lek protiv maloumnog pseudo-salonskog fazizma onog pokojnika Kalajica, on se kao duva, prsi, dize bradu, siri nozdrve, frkce nesto o Evropi, uber naciji i aristokratiji, o tome kako bi sejao smrt i streljao izdajnike, a ljudi prasnu u zarazni smeh. Upres prstom i kazu - e, mnogo si smesan. I idi daj da ti se ociste cipele, pa pricaj o salonima. Shvatam ja da ima puno vas kojima se ni moj stil ni moji stavovi ne svidjaju, ali niko nije obavezan niti da se slaze samnom, niti da me voli.

ne tucem, ne pretim, ne mrzim, samo se cerekam.


Pa dok se zlo ne istopi. I pre nego sto me izbacite sa casa, ili cak iz skole, samo jos ovaj pokusaj (ucinite mi to, zarad toga sto, u pravom zivotu uvek: ustajem i propustam starije, kazem dobardanhvalalepodovidjenja, mazim decu, klimam glavom i kad me davi, skupljam govanca iza svog kuceta, palim svecu mrtvima, vracam pozajmljeno, poklanjam knjige i tesko mi je sto sam daleko), dakle, zamislite ovo: Poslanik Nikolic drzi konferenciju za stampu, u stabu svoje odvratne stranke. A mi blogeri sedimo, umesani medju novinare i na sve sto ovaj pokvarenjak kaze, upisavamo se od smeha. Grohotom se smejemo, umiremo od smeha. On otvori usta - a mi kazemo trt. On o ratu i o tudjoj deci koje bi da salje u smrt - a mi prt, prt. Zamisli samo to zlo kako se topi, kako odjednom postaje glupo, kako odjednom nista vise nije ozbiljno, sve postaje besmisleno.........."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top