KLADIONICA KUTAK........!!!!!!!!!!!

Ako mi verujes, ja se ne plasim da cu ja da se zarazim, nego se samo plasim da ovo ne procita neko od moje familije pa da pomisli da cu ja sve da prokockam. Sad se vise ne plasim, ali jos uvek malo pazim sta pisem da oni ne bi saznali i pomislili kako nesto nije u redu od onoga sto cu ja da radim, kako meni treba strucna pomoc.Ali, vidis, sve sam napisla, vise me ne interesuje sa misle.
 
Na hokej su pare , na NHL i pogotovo na evropske lige. Samo sto su kladionice zajebane. U CG u Premier daju Rusku ali ne i Norvesku,Slovacku ligu dok u Meridian daju sve ali ne i Rusku. Fora vam je da u hokeju sezona traje dugo,preskocite prvih 5-6 kola ,znaci samo pratite. Iz tih utakmica uporedite timove,shvaticete ko je dobar a ko osrednji tim. Uvjek u svakoj ligi nadje se po jedan koji je 0 ali koji zakida za kladionicu (Vsetin-Ceska liga, Duizburg-Njemacka liga itd),jer ogromna je kvota na X ,sto povremeno i dodje a onda ga favorit ugazi u produzetku. Kasnije nastavak...
 
Prosle sezone sam slabo igrao jer sam imao problema sa internetom a i parama(lose me je krenulo) ali nikad necu zaboraviti preproslu sezonu jer sam se bio odvaljivao od dobitaka,igrao sam prvenstveno duplake i singlove. U toj sezoni Ruski tim Yaroslavi je razvaljivao kod kuce a kvota se stalno kretala od 1.4-1.7 , uvjek njega u kombinaciji sa Njemackim Ingolstadhom(Ali kad igra kuci jer u goste zna da posrne cesto), zatim sam pratio vodecu trojku Svajcarske lige, i to uvjek zajedno (doslo je zadovoljavajuce dosta puta a i tu je lezao najveci dobitak)... Fince volim zato sto stalno igraju u 17:30 a ubedljivo najaci tim im je Karpat koji konstantno igra dobro a 0 tim im je Kalpa . Svedska liga je mozda i najteza za prognozu ali 70% meceva kola dolazi manje od 5.5 golova...Favoriti HV 71 i Farkenstadh.. Ceska liga mnostvo favorita takodje neizvjesno,treba izdojiti Spartu,Zlin,Pardubice . Jos da prokomentarisem Rusku i njemacku ligu,kod Rusa svake sezone ispliva neki novi tim (prosle Kazan,pa Omsk itd) ,velika je liga,ima preko 20 klubova i lako je ocijeniti kvalitet vec posle 3-4 kola dok u Njemacku sam skoro svako kolo vezao Keln i Ingolstadh....
A sad za singlove...
Favoriti u ligama,nabrjao sam ih,za singlove treba pratiti njihove rezultate . Niko nije nepobjediv u hokeju pa i zadnji tim na tabeli dobije prvog. E sad treba pratiti rezultate i kada favorit lige veze 2 poraza ,u trecoj utakmici ja uvjek igram singl sa 10-15e zavisno od kvote. Ovo mi je bilo uspjesno u skoro 85% slucajeva. Kada dva favorita vezu po 1-2 poraza jos bolje,stavljate ih na tiket kao duplak!
3-4 favorita igraju kao domacini, kvota od 1.4-1.7 sve ih stavite na tiket a dobitak ce doci.
NHL je posebna pricca i po meni je trebaju igrati oni sa dobrim dzepom, timovi igraju svaka 2-3 dana,bilo koji tim da veze 2 poraza, hvatas ga sa singlom u treci mec.To su ti neki sistemi za NHL...

Treba istaci da i na netu moze dosta toga da se nadje od drasticnih povecanja i pada kvota na koje kladionice i ne mare. NIKAD MI SE NIJE DESILO DA JE BLOKIRAN NEKI HOKEJ MEC pa i ako kvota na netu padne za citavih 50%
 

Slične teme


Back
Top