Pitanje

Za mene je to rumunska manekenka Alina Puscau.Možda se sećate neobične devojke koja je osvojila elite model look contest 1999. godine...mmm kad se onda nisam onesvestio... :cry:
 
Extreme_Girl:
Peruzzi:
Milena86:
Zanima me koja je po vasem misljenju najlepsa devojka na svetu!???
Svasta ima....E veruj milepo si ne nasmejao tim pitanjem...
Najlepse devojke su svakako srpkinje.A najlepsa devojka je....pa...ona koja ti je ternutno nadohvat ruke.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Шта се бечиш?
Шта ми вреди што је нека тамо лепа кад не могу да је поХХХХм...
 
Meni je preeeeeeeeelepa devojka bila ona iz reklame za Colu... mora da je neka poznata manekenka, ali ne znam ko je... Znate tu reklamu, radi kao konobarica u nocnom klubu, pa joj prilazi neki tip, a muzika ,,when the rhumba rhytam starts to play, dance with me.....''
A bas najlepsu da izdvojim... ne mogu... Mislim, MENI najlepsu... jer svakako se ukusi razlikuju, to je normalno i logicno, ali pitanje nije, koliko sam ja razumela, koja je najlepsa devojka na svetu, nego koja je PO VASEM MISLJENJU najlepsa devojka na svetu....
A od ,,stvarnih'' devojaka najlepsa mi je jedna devojka iz mog odeljenja, Visnja... Kad sam prvi dan skole nju videla, zinula sam... lepsu devojku u zivotu nisam videla... mislim uzivo... Prelepa je. Mnogi joj zameraju siroke noge i bokove, ali ja to gotovo nisam ni primetila... Ima jako lepo lice, a jos i cisto... I ofarbana je plavusa, ima lepe ruke i nokte..... Bas mi je prelepa.
 
QchCK*a:
Extreme_Girl:
love_girl:
Milena86:
Zanima me koja je po vasem misljenju najlepsa devojka na svetu!???

Jel si sigurna da je ima?

To je i moj odgovor!Jel stvarno ta osoba ne postoji,jer kao sto svi znamo ukusi se razlikuju! :wink:

Zato u pitanju i stoji PO VASEM MISLJENJU......znaci, kazete ko je po vama najlepsa

Hvala ti sto si mi razjasnio,kakvo filozofiranje! :arrow: Zato u pitanju i stoji PO VASEM MISLJENJU......znaci, kazete ko je po vama najlepsa
 
najlepsa i najpametnija i najtalentovanija i definitivno sve naj naj je moja sestrica...eh kad bi samo bila na nju...al sta ces:mora biti samo jedan genije u porodici...
inace, ko sto neko rece, pojam lepote je tako cudan...ono sto je meni divno, nekome moze da bude odvratno...sta mi, obicni smrtnici, znamo o lepoti...
 

Back
Top