Anonimno dudlanje kite - "gloryhole"

nocnivuk

Početnik
Poruka
22
U zadne je vreme u SAD pravi procvat doziveo koncept lokala koji nude "gloryhole" ili "anonimno dudlanje kite".
To su ugostiteljski lokali ili varijante sexshop-ova, koji imaju odvojene prostorije puput javnih toaleta, ali sa probusenom rupom (precnika 8 cm) izmedju kabina.
Muskarac udje na jedan ulaz, a devojka na drugi (tako da se medjusobno ne vide).
Onda muskarac kroz rupu gurne svoju kitu, a devojka tu kitu primi u usta ili u picu, a sve kroz napred-pomenutu rupu u zidu.
Naravno, oba ucesnika plate vlasniku lokala nekoliko dolara za koriscenje kabine.
Iskustva pokazuju da jako puno devojaka masta o tome da popusi kitu potpuno nepoznatom muskarcu, i da na kraju ni ne mora da ga upozna.

Da li bi ste i vi bili spremni da ucestvujete u ovom? Idete Knez Mihajlovom prema faxu ili na posao, i pomislite: "al bi sad dobro palo jedno fafanje" , udjete u prvi pasaz u lokal tipa "gloryhole", odradite posao i nastavte sa svakodnevnim aktivnostima?

http://www.gloryhole.com
http://www.gloryhole-initiations.com
http://www.gloryholegirlz.co.uk
 
Dana2503:
Meni to "fafanje" pada na pamet samo kad sam sa osobom koja mi se svidja i sa kojom vec imam neko iskustvo...
Chuj, padne mi na pamet da popusim... Aha...

:lol: sto nesto imam utisak da bi kod nas na takva mesta pohrlili razni pacenici, klinci, gradjevinci i komunalci u povratku s posla da ga proture kroz te rupe....a osecam da bi se naslo i saljivdzija koje bi sa druge strane qrcevima priredjivali razna neprijatna iznenadjenja tipa lepljenje super lepkom, posipanje katranom, farbanje u razne boje, zaglavljivanje u rupe itd :lol:
 
Zanimljivo :)

I napaljivo .. onako jednim delicem svesti sam odmah prihvatila ideju kao neshto shto bih volela da uradim, a to je inache jedna od mojih fantazija za drk-anje (ne razmishljaju samo Ameri na tu temu) medjutim, sigurna sam da to realno nikada ne bih uradila iz vishe razloga. Na prvom mestu je zdravstveni razlog. Ko zna kakvu boleshtinu ima lik, a pushenje preko kondoma je sr-anje. Drugo, higijena .. kako biti siguran da mu je kita chista i sveze oprana .. posebno kad je to usputno svratishte gde lik dolazi posle celog dana smrdenja, ili nekupanja ko zna koliko dana .. i konachno, estetski momenat, ne dopada se meni bash svaka kita.

Na ovim fotkama je naidealnija moguca kombinacija .. ***** lik i zgodna pich-kica .. a realno to bash i nije tako.
 
Moja druga fantazija u vezi anonimnosti, o kojoj razmishljam vec nekoliko godina, pa sam chak i pravila dogovore i odustajala - tiche se seksa u kojem se necemo videti. Ovako sam to nekako zamislila: recimo, upoznam jednog forumasha [ :) ] i malko se isprichamo telefonom, prosto da se prihvatimo bar na takav nachin, da ne bude sve nepoznato, pa onda da kroz taj razgovor dokuchimo da li imamo ikakve dodirne tachke na seksualnom planu, da li volimo iste stvari, da se malko opishemo da ne bude posle neprijatnih iznenadjenja - i naravno, morali bi nekako 'na osecaj' da verujemo jedno drugom ... a zatim da dogovorimo susret. Moglo bi to da bude u hotelu, recimo, on je doshao pre mene i uzeo sobu, meni je javio broj sobe i ja krecem .. u toj sobi sve je zamracheno, dakle, mrkli mrak, i u trenutku kada ja ulazim, da nam svetlost iz hodnika ne bi pokvarila plan, on se recimo povlachi u kupatilo i cheka da zatvorim vrata .. dalje je stvar jasna .. u mraku se napipavamo, vatamo, skidamo .. eto :)

Jedina dilema je da li da posle seksa ostanemo i dalje u mraku, ili da upalimo svetlo :)
 
Jolly Jumper:
Vesela_Žena_Pariska ?

Ne, ne...
Radnja se odvija negde na severu Britanije, radi se o ženi koja je tokom cele knjige opisana kao veoma promiskuietna, jer samo skuplja neke muskarce kolima, kol'ko se sećam i odvlači ih kod sebe na neku farmu...

I na kraju knjige se u stvari vidi da ih ona tamo jede, preparira, ima veze sa nekim vanzemaljcima i sve tako nešto :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Zex, burazeru,
Vesela samo mnogo voli Tukislava. Vidiš da non stop priča o njemu.
Mene više brinu ove Struja i Trachara - one mi više liče na taj fazon:
' jede, preparira, ima veze sa nekim vanzemaljcima i sve tako nešto '

Vidiš da pričaju u šiframa, a Tukislava i njegovog ortaka Mudoslava ne spominju.

:!:
 

Back
Top