Kako biste voleli da umrete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao Dale Earnhardt (samo ne na Daytona vec na Talladega).

Earnhardt_crash.jpg
 
uf, to bi bilo strashno! gledash ljude koji su ti dragi kako umiru i ti ih sve nadzivish...jezivo....

a ako bi zeleo da niko drugi ne umire, onda bi se ljudi mnozili, i mnozili, i mnozili da vishe ne bi bilo dovoljno hrane ni za koga, ne bi bilo mesta na zemlji, ozon potpuno unishten, gradila bi se nova mesta za stanovanje, tako da bi sva priroda bila unishtena, onda ne bi bilo kiseonika i ne bismo mogli da dishemo. a zelja je da nikad ne umresh, znachi, vechno bi se gushio, a nikako da umresh....

aaaaaaaaa
strashno
:?
 
U jbg, ja danas idem na shranu - ortaku umro ćale. Pa razmišljali smo svi sigurno o smrti, umiranju, sigurnoo stavljali sebe u takve situacije...hm...Ko što reče Naancy90, košmari o buđenju u grobu, strahota... Pa ako je to pitanje odgovaram - u snu!!!
 
Kad umrem, bilo kako, bilo gde...samo mi jedno obecajte...
Jedan spomenik mozete valjda za Katy da obezbedite, (cisto znak paznje) ;)
Pamtite me po dobrom i rado me se secajte...vasa Katy vas napusta...korak pred korak..polako koraca ka kraju zivota...odoh dragi podanici............
 
kada bih mogla da biram izabrala bih smrt y sny...nekako najlakshe i najlepshe (ako je yopshte tako neshto lepo :S
inache imam trip ono da me jedy insekti y sandyq i te bydalashtine tako da bih volela da bydem kremirana ;p
i vishe se bojim tydje smrti nego svoje... :S
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top