Zasto ljudi seku vene?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
prosto.
da li postoji dovoljno jak razlog koji bi vas naterao da dignete ruku na sebe? mislim, sta se meni sve desavalo, ali najgore sto sam uradila bilo je to sto sam se napila i plakala hiljadu puta!! nikad ne bih mogla da zamislim da naudim sebi, kad sebe naaaajvise volim!!!!
 
ako neko 'otje da se SAMOUBIJE, on ne seche vene. vene seCHu kad hotje da preizve i bidnu face ;) kao, "e, budite dobri prema meni ili tju da se ubijem"

a meni sad neshto ovih dana dodje da skochim sa terase (jer bih volela da "letim" bar kratko, i odma' posle crknem), ali netju iz jednog jedinog razloga-netju videti shta se dalje deshava.....tj nisam sigurna hotju li videti. tako da odluchujem da ostanem "ovde" do kraja moje espanjol serije
;)
 
ја мисим да самоубице не треба да се спашавају из простог разлога што неко ко не воли себе иможе да дигне руку на себе не треба ни да живи ... а овако ти га/је спасеш и лечиш и опет постоји шанса да ће да се убије ...
 
W.A.S.P.:
ја мисим да самоубице не треба да се спашавају из простог разлога што неко ко не воли себе иможе да дигне руку на себе не треба ни да живи ... а овако ти га/је спасеш и лечиш и опет постоји шанса да ће да се убије ...
Slažem se...
 
povredjene osobe koje nemaju nikoga il koje su umislile da ih svi mrze..svasta jos....neki zele samo to da probaju i da vide kakvo je
a neki tako pokusavaju da se i ubiju.....oni koji prezive na kraju pokusali bi opet ako im stvarno nije do zivota stalo
a neki kad bi svatili sta su uradili....ne bi to vise ni pokusavali....
 
Tachka:
jer je to "in" ...
i ono da bi se posle ceo svet vrteo oko njih...
svasta...
ako vec hoce da se ubiju,postoje tablete za spavanje i litar vodke...
bezbolno a efikasno (: now we're talkin'...
**** to...
Skočiš sa krova na glavu...
i meni (iz raznih čitanja) omiljena metoda...
Legneš u kadu sa toplom vodom i isiječeš vene...prošire se od tople vode,tako da se krv neće zgrušati...(tako su umirali neki rimski velikani)
 
ne, kad bih se ja odlucila na samoubistvo, to bi definitivno bile tablete i alkohol. ali velika kolicina, da budem sigurna da cu da odapnem.. i bez poruke.. da svi lupaju glavu-zasto?
a kad bih ostavila poruku... okrivim nekog ko me je jako povredio.. pa se on jede do kraja zivota, he he.. a ti, limun, lezi u kadu, bacicu ti fen... buahahahahaha.
 
forgotten vampire:
prosto.
da li postoji dovoljno jak razlog koji bi vas naterao da dignete ruku na sebe? mislim, sta se meni sve desavalo, ali najgore sto sam uradila bilo je to sto sam se napila i plakala hiljadu puta!! nikad ne bih mogla da zamislim da naudim sebi, kad sebe naaaajvise volim!!!!


Kad sam bila u srednjoj školi često sam razmišljala o samoubistvu ..... valjda to ide sa godinama. Tada sam mislila da imam probleme i da su oni najveći na svetu. Sada ne pomišljam o samoubistvu, a imam veće i ozbiljnije probleme nego kad sam bila mladja .... e, to se zove zrelost .... i ne optrećivanje sa glupostima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top