Zasto sve muske osobe misle samo na sex?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
forgotten vampire:
opet lupas!!!! e pa, tamo negde ima ljudi koji ne misle samo na sex!!! srecna sam sto imam jednu takvu osobu pored sebe!!
e, a jel moze 1 savet? bilo ko, a nije vezano za sex, nego za ljubav?

Ima...ali pazi,dosta njih ce glumiti upravo takvog iz jednog razloga,znas kog...A to ti je jos gore...Mada ovde na forumu se vecina momaka zeza,a da ih pitas nesto ozbiljno,ozbiljno bi ti odgovorili...pa cak vezano i za tu "ljubav"...
 
Nis' ti bash bistra.

Moj komentar: Jes, svi su muskarci isti prasitji. Je bio odgovor na naslov teme i tvoju postavku teme, gde se upire prstom u muskarce kako samo na sex misle.
Zapravo, komentar je bio ovo: "Jes, svi su muskarci isti prasitji".
To je bilo ironicno. To je bilo ustvari: Ne lupaj, nisu svi muskarci isti.
Aj' ok sto me nisi razumela... ali koji ti je ovo vrhunac gluposti, da ti mene sada ubedjujes da nisu svi muskarci isti, iako si na pocetku teme napisala drugacije :|
 
kad lupis-stvarno lupis. ne kazem da je iznad svih, ali je jedini takav kojeg poznajem.

a ti, nezgodan, u pravu si. zato sam i raskinula sa bivsim. kad sam mu to rekla, slozio je takvu facu da sam se kasnije kidala kad god bih se setila. kad je probao da me ubedi, ja njemu samo jedno-zbogom. a jadan, jos nema devojku. kao, voli me. ma da.. sto se novog tice, dok on to ne pomene, necu ni ja.. zasto na pocetku da mu rusim snove.. he he...
 
forgotten vampire:
ti sto lupas, ja sam mozda mislila na sve sem na mog decka. a to je istina i samo istina.
Draga devojčice. Zvučiš kao da imaš 10, ne 16 godina. Nikoga ovde zaista nije briga koliko ti misliš da imaš dobrog dečka, ali kad shvatiš da kreše Irenu već 2 meseca, slobodno dođi ovde i požali se kako je skotina i dobićeš gomilu sjajnih saveta vezanih za to kako da mu se što bolje osvetiš. Dobrodošla na forum.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top