Tako to rade Poljaci ;)

SASHA_MTL

Zainteresovan član
Poruka
110
24.08.2007 @ 00:05:00
Seksali se nasred ceste

Zanimljivosti Dvoje je Poljaka uhićeno nakon što su ih policajci jedva razdvojili za vrijeme seksa na javnom mjestu. Fotografija mladog para koji se prepustio uzavrelim strastima na pločniku uz prometnu cestu izašla je...

...i u lokalnim novinama, a postoji i snimka koju je zabilježila kamera lokalnog šoping-centra.

Devetnaestogodišnja Kamila Steranowska iz Varšave i njen vršnjak i sugrađanin Tomasz Mienkowicz usred bijela dana skinuli su se do gola i počeli se hvatati pred šokiranim prolaznicima.

"Toliko su se uživjeli u svoj čin da su nam rekli kad smo ih došli uhititi da se izgubimo i pustimo ih da svrše", rekao je glasnogovornik policije.

"Rekli su da si nisu mogli pomoći."

Policija je mladi strastveni par pustila bez podizanja optužnice jer se nitko od svjedoka nije žalio.

(Net.hr)
 
...Tamo na cesti mi je ostalo srce na vrucem asfaltu
A na radiju je bila ljubavna pjesma moja ruka na tvom ramenu....

Za kaj se njih dvoje fukat na cesti, kad su mogli slushati glazbu i fukati se u automobilu :?:
 
Ha ha ha ha ha, razumem ih. Ja ponekad potpuno zaboravim da postoje neka ogranicenja, zakon, milicija. Jedan mali klinac, 5, 6 godina, zagledao se u mene i nije mu bilo dosta da me vidi i da me pita kako se zovem, nego se zatrcao u mene i uhvatio me za ruku, i ja ga za malo nisam udaila, zamahnula sam bila da ga udarim rancem, nema bre da me hvata, niko, da me dodiruje tako nepoznat neko, da me hvata. Mali, nista, smeje se, ponovo me pita kako se zovem. I ja uzmem vodu, to je bilo pored cesme u gradu,uzmem vodu sa cesme i okupam ga, isprskam ga i okrenem se samo i odem bez reci.
 
topmodelsica:
Ha ha ha ha ha, razumem ih. Ja ponekad potpuno zaboravim da postoje neka ogranicenja, zakon, milicija. Jedan mali klinac, 5, 6 godina, zagledao se u mene i nije mu bilo dosta da me vidi i da me pita kako se zovem, nego se zatrcao u me.....

Mali je mozda mali , ali je brz i explozivan, kako li bilo kad je istrchao iz tebe....
 

Back
Top