SAVRSEN ZIVOT TINEJDZERA

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
svaki tinejdzer se svakodnevno suocava sa nekim problemima za koje misli da su neresivi, a to nije tacno. svaki tinejdzer je bar jednom pozeleo da zivi drugacije.
sta je po vama savrsen zivot? da li to uopste postoji?
mozda cete me smatrati cudnom, ali za mene je savrsen zivot sledece:
mala kucica na plazi, roditelji puni razumevanja, kao kucni ljubimci zmija i tarantula, tisina.. samo moja soba, ja i sveska sa mojim pesmama... i ljubimci..
 
Jest' da nisam tinejder... al' meni je najbolje bilo kada se napijem, pa pocnem da idem gradom... i sve mi je lepo... oko mene ovce... a ja najveci coban u selo ;)

Zezam se...
Ali realno... kako mozemo ocekivati savrsen zivot uopste... nema toga...
Jedino sto je savrseno je to kako uvek na vreme stizu razucni... :D
 
Savršenstvo ne postoji...Savršen je samo Bog...
A i kao svaki tinejdžer,tripovi ****š život,sranje je,ovo ono...a šta će sve biti lijepo u životu...
I ti tripovi samoubistvo i to,što da se ubijem zbog djevojke kad nije jedina,kad ona može bez mene,mogu i ja bez nje...i utjeha u drogi,to je još gore sranje,nema šanse da ostaneš da ''lakim'' drogama uvijek,moraš pući jednom skroz...
Život je lijep onome ko zna da ga živi...
 
Limunovo_Drvo:
Savršenstvo ne postoji...Savršen je samo Bog...
A i kao svaki tinejdžer,tripovi ****š život,sranje je,ovo ono...a šta će sve biti lijepo u životu...
I ti tripovi samoubistvo i to,što da se ubijem zbog djevojke kad nije jedina,kad ona može bez mene,mogu i ja bez nje...i utjeha u drogi,to je još gore sranje,nema šanse da ostaneš da ''lakim'' drogama uvijek,moraš pući jednom skroz...
Život je lijep onome ko zna da ga živi...
za one koji u boga veruju.....

ne mora da znachi.....
 
Pusti priče što poznati se drogiraju pa se izvuku...oni imaju para kao kiše i nema šta oni ne rade...
A nemam predstavu kako bi se jedan jadni narkic koji krade da bi se dozirao mogao izvući?
Da ima tako jak karakter,sigurno nikad ne bi ni počeo drogirati se :roll:
 
jesam li pomenula nekog poznatog? chek....hmmmmm...NE!

ti reche sa "lakih" droga

medju "lakim drogama" je marihuana
imam primer pored sebe, 4 godine pushenja trave, nishta drugo, nishta "ozbiljnije", nishta jache....
ne jedan primer, milion....
 
Savrsen zivot? Ja mislim da je to relativno, u zavisnosti od tvojih ocekivanja. Ali uopsteno, od zivota ne treba ocekivati mnogo, i uvek ces biti zadovoljan, a srz savrsenstva je ustvari zadovoljstvo. Ja ovakav zivot smatram savrsenim: imas prave prijatelje, i stices nove, dobar si u skoli, u tvojoj porodici vlada sloga i spokojstvo, i sta ces vise?

"Život je lijep onome ko zna da ga živi..." Slazem se sa tim Nanncy.
 
pa savrsen zivot hmm...pa neposoji jedino ako znas kako pametno da ga iskoristis...
ali postoje uvek problemi nesuglasice itd...da bih ti bilo lepo moras da se suocis s tim a ne da bezis od problema a u to spada droga...
ja recimo zivim sasvim skroman zivot nije beda a nije ni savrsenstvo i ne zalim se...samo vedar duh radost i veselje i sve ce biti ok...
 
nekad mi se cini da drugi imaju savrsen zivot, a da samo ja imam probleme :evil:
medjutim uglavnom shvatim da i drugi to verovatno misle ;) za mene. zato sto ne vide moje probleme ;) ;)
trudim se da zivim zivot kakav zelim, a sad sto nije savrsen... zar je bitno? :P
 
pa kakav bi svet bio da je savrsen?mislim,na sta bi to licilo!
hm....ovako nesto:da zivim u nekoj lepoj i velikoj kuci,imam sestru bliznakinju,lepa sam,zgodna,imam krsa drustva,idem na svaki RHCP koncert,putujem po celom svetu,imam dobar bicikl,nema skole,samo raspust,a pamet pada sa neba...
naravno,ovo nije emisija "masti na volju"....tako da nista...
 
a zashto imam osecjaj da bi svako "savrshenim zhivotom" nazvao zhivot ispunjen stvarima kojima tezhish i koje zhelish?
zar je samo meni "savrsheno" kada postoji idealno prozhimanje punog i praznog, losheg i dobrog, srecjnog i tuzhnog? :| ... zbog chega bezhati od tuge, samocje, praznine, patnje? zar je strah tako jak, a nashi zhivoti tako bitni da se ne sme dozvoliti tako neshto? zar nismo svesni toga da mozhesh docji do vrha samo ako se zaletish od dna?
 

Back
Top