I u crkvi!!!

M

Mumi

Gost
Jednom davno, bio sam u crkvi. Bio ja sam ortacima (sada posto smo svi jako religozni ;) ) i bila neka dobra riba, ono ekstra! Dupe ko bombonica... I ja naravno gledam i balavim.. I kada sam izasao kazem ortacima "e sto videli onu dobri pi.ku!!!" :) A oni :lol: "pa zar i u crkvi....?"

To je bilo pre pra godina....

A danas... Dosla kolegi zena na posao... Ja je prvi put video tek skoro sam dosao tu, a ona slatka ko secer!!! A ima dobre sise.. :) UH!!!! I ja gledam kako ima neki malo meksi brus pa su joj bradavice iskocile pa se naziru... :)

Eee tako sam ja danas pario oci... Odmah su mi proradili hormoni!!!!


Jel vam se to desava!? Jednostavno ne bira ni mesto ni vreme, kada vidite dobro parce??? I samo se prepustite uzivanju... :lol:
 
Ju meni stalno... :shock:

"Kada vidim dobru ribu ja pozelim da ga stavim,
A kad od tog nema nista - ja pocinejm da se davim!
I panika me hvata, a pritiscu me muda,
Dobra pi..ka na sve strane, a ku..c nema kuda!"
 
Mumi:
Jednom davno, bio sam u crkvi. Bio ja sam ortacima (sada posto smo svi jako religozni ;) ) i bila neka dobra riba, ono ekstra! Dupe ko bombonica... I ja naravno gledam i balavim.. I kada sam izasao kazem ortacima "e sto videli onu dobri pi.ku!!!" :) A oni :lol: "pa zar i u crkvi....?"

To je bilo pre pra godina....

A danas... Dosla kolegi zena na posao... Ja je prvi put video tek skoro sam dosao tu, a ona slatka ko secer!!! A ima dobre sise.. :) UH!!!! I ja gledam kako ima neki malo meksi brus pa su joj bradavice iskocile pa se naziru... :)

Eee tako sam ja danas pario oci... Odmah su mi proradili hormoni!!!!


Jel vam se to desava!? Jednostavno ne bira ni mesto ni vreme, kada vidite dobro parce??? I samo se prepustite uzivanju... :lol:
zaposeo te je demon bluda
 
Mumi:
Jednom davno, bio sam u crkvi. Bio ja sam ortacima (sada posto smo svi jako religozni ;) ) i bila neka dobra riba, ono ekstra! Dupe ko bombonica... I ja naravno gledam i balavim.. I kada sam izasao kazem ortacima "e sto videli onu dobri pi.ku!!!" :) A oni :lol: "pa zar i u crkvi....?"

To je bilo pre pra godina....

A danas... Dosla kolegi zena na posao... Ja je prvi put video tek skoro sam dosao tu, a ona slatka ko secer!!! A ima dobre sise.. :) UH!!!! I ja gledam kako ima neki malo meksi brus pa su joj bradavice iskocile pa se naziru... :)

Eee tako sam ja danas pario oci... Odmah su mi proradili hormoni!!!!


Jel vam se to desava!? Jednostavno ne bira ni mesto ni vreme, kada vidite dobro parce??? I samo se prepustite uzivanju... :lol:

Pa šta je tebe sramota? Svevišnji ti poslao dobro doope...
 
E a jednom davno sam tako startovao ribu unekom klubu, i ona se sve neto pravi naivna ;) i ja taman popi3dim i kontam da odustanem, a ona se nesto nagne i vidim da ima cipkaste gacice, mislim cak i tange, a to je bilo 2000. tada su tange bile retkost... ;)

I to me prelomi da nastavim da je muvam! Ali me kuja svejedno posle ispalila... :roll:
 

Back
Top