KADA SE OSECAS NAJVISE SRECNIM

KADA SE OSECAJ NAJVISE SRECNIM?

  • kada sam sa devojkom/momkom

    glasova: 6 16,2%
  • kada me nazove

    glasova: 1 2,7%
  • kada sam u krugu prijatelja

    glasova: 7 18,9%
  • kada sam sa porodicom

    glasova: 3 8,1%
  • kada sam na odmoru

    glasova: 9 24,3%
  • kada mi je rodjendan

    glasova: 0 0,0%
  • kada idem u kupovinu

    glasova: 2 5,4%
  • nesto drugo

    glasova: 9 24,3%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
lilyl:
A, jel moze SRECNOM ili se ovde misli samo na muskarce? Lepa Tema, ali ja bih pitala :"Kada se osecate najsrecnijima"... Nema, veze, da ne bude offtopic: Najsrecnija, sam, a tako sam
super_smilies042.gif
i glasala, kada "dzakam" sa prijateljima"....



:p kako hoces

KADA SE OSECAS NAJVISE SRECNIM?
Obracam se osobi bila ona muskog ili zenskog pola :p
 
goldfish:
SRECNOM za zene ;)
hihihihi

@ruj
pa ti prichash 'ruzne rechi' ?! :shock: :lol:

Ма јок, чини ти се...ја сам фино васпитано дете, само понекад добије нападе беса...пошто нмам кога да закачим у близини онда псујем ...
У јбт, сад ми је страшно опао углед међу форумским пучанством...у јбт...
 
Rujevit:
Ма јок, чини ти се...ја сам фино васпитано дете, само понекад добије нападе беса...пошто нмам кога да закачим у близини онда псујем ...
У јбт, сад ми је страшно опао углед међу форумским пучанством...у јбт...
ako ako..samo izbaci negativnu energiju iz sebe...kakav ugled....zar stvarno mislis da si ga im`o :mrgreen:
 
milanvs:
:p kako hoces

KADA SE OSECAS NAJVISE SRECNIM?
Obracam se osobi bila ona muskog ili zenskog pola :p
Ma, nama postavljas Temu, a TACNO ZNAS - KOME SE OBRACAS....Nema veze, rekoh da je Tema odlicna, ali, ipak ne procitah moj post pazljivo...Uh, mi "jezicari" ili ti filologicaristi... :lol: :lol: :lol: Mislim, da ce ova Tema trajati - dokle mi to budemo, ili Moderator hteo...A, tu si uvek ispod Demoklovog maca.... Love, tebe JA.
a040.gif
 
Kada sa prijateljima ( nas 15- ak) sa kojima se vidimo 2-3 puta godišnje, idemo u prirodu, lutamo, bezciljno šetamo, svi su opušteni i srećni. Bar na kratko pobegnemo i zaboravimo svakodnevicu i probleme koji nas okružuju i prepustimo se šetnji, sportskim aktivnostima, opuštenim razgovorima, klopi koja nam je zadovoljstvo da je spremimo zajedno. Za to vreme deca uživaju, trčkaraju, igraju se... Lepo nama lepo vama...:):):)
 

Back
Top