Kako igrati uz techno?

Mlad&N

Početnik
Poruka
34
Ok, to se sad slusa na dosta mesta..
Jedna drugarica mi je rekla "Pa nemoj da pravis te pokrete tela kao da slusas narodnjake/grandovce...", ali ja uopste ne kapiram sta i kako treba "igrati" uz ovu vrstu muzike??

Ili da samo sedim i "poziram" (kad ima mesta, to je izgleda najbolja opcija)..

Techno..bezveze
 
Rujevit:
Е види овако...налијеш се неке жестине, па узми једно пар пива, завари са ортацима који џок...и...и има да играш... :lol: 8-)

@Rujevit ma kontam ja da ti znas sta je dzok ali nije se to odnosilo na tebe nego na nekog mlad&n -a koji je otvorio ovu temu...
 
to je nesto sto je mene oduvek interesovalo... :D
cekam da sad neko kaze nesto pametno i da toga poslusam i naucim znanje... hheehhee

mada ne posecujem mesta na kojima se pusta ovakva muzika(techno), tako da mi to dodatno znanje, uostalom, nece ni biti potrebno...
 
Mlad&N:
Ok, to se sad slusa na dosta mesta..
Jedna drugarica mi je rekla "Pa nemoj da pravis te pokrete tela kao da slusas narodnjake/grandovce...", ali ja uopste ne kapiram sta i kako treba "igrati" uz ovu vrstu muzike??

Ili da samo sedim i "poziram" (kad ima mesta, to je izgleda najbolja opcija)..

Techno..bezveze

:lol:
S obzirom da godinama slusam trance/electro i sve iz srodnom domena, evo nekoliko saveta.
Prvo, ako ti ta muzika ne prija-bolje idi na mesta gde ces biti opusteniji. Je.bes sta je in, slusaj sta ti se svidja ;) To je glavni problem, jer da ti je stalo do muzike, opustio bi se i sve bi islo svojim tokom-tako da, nemoj da prisiljavas sebe. Popij sokic, ako si vec zaglavljen.
NAJGORA varijanta je otici na techno zurku i sedeti! :) To nikako! Ako odes na Nastica ili Milicevica (posto oni najcesce prave happeninge) i presedis ceo dogadjaj-bices cudan. I nepozeljan :lol:
Zavisi, svako ima neki svoj stil igre. Jedan od mojih najboljih drugova, iako slusa trance od 2001.-e, uvek, ali UVEK trese desnom pesnicom i desnom nogom u "sve mi tvoje nedostajeeeee" stilu :lol: To nikakve veze nema.
I zlatno pravilo:

TO JE TECHNO! Mo's da igras kako god hoces i da nikada ne budes cudan. Osim ako stojis...
Izuzetak su fancy mesta gde svi poziraji i gde se slusa iskljucivo Jerry Rospero, Tiga ili Axwell.
Samo opusteno! Budi svoj, ***** sta je popularno (da je tako ja ne bih slusala iskljucivo trance, vec znamo mi sta...).
Pozz! :)
 
o tome pricam...na exitu niko ne stoji...setjam se 04... Carl Cox a ono kretje kisha a ljude boli uvo samo nastavili da igraju i sve ql...Cox je mozda jedini koga cenim od sve te muzike...ne volim bas...ali cenim...
 
Ma da vidish kad bi odvrnuli neki drum kako bi lik skakao... (:
znaci nema shanse da lik ne pocne da se mrda...
nema shanse...
ako na kraju bude sedeo bar ce imati tikove (u ovom slucaju podsvesnu zelju da mu se telo pokrece ali ako se bude opirao kao shto cini,onda ce oni biti prilicno aktuelni (: )
 

Back
Top