Ekonomski fax u NS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavrsila sam visu poslovnu skolu jos pre par godina i zelela bih da nastavim dalje kako bih stekla zvanje diplomiranog ekonomiste. Da li neko zna, postoji li neki privatni ili drzavni fakultet, mozda i neka skola iz inostranstranstva, po mogucstvu da se zvanje dipl. ekonomiste stice za 3 godine (odnosno konkretno sa zavrsenom visom skolom, da se ide jos godinu dana). Unapred hvala
 
Pa eto ako moze u NS na ekonomskom da se nastavi, onda zavrsis tamo jos 2 god i to ti je to, jer ti kad si zavrsila visa skola je bila 2 god. Ili kad bi upisala 3 god. na visoj poslovmoj ali ne znam koje bi zvanje imala.
 
Pozdrav svima. Zavrsio sam visu ekonomsku u Valjevu. Sada bih da se prebacim na ekonomski fax u Novom Sadu. Celo leto zovem studentsku sluzbu i jedan dan mi kazu moze, drugi dan ne moze!
Kazu, cekaj ako izadje konkurs a ako ne, onda ne moze! Jel zna neko nesto vise o tome? Kada izlazi taj konkurs? Da li je vec trebao da izadje? Ako neko moze, neka pita dekana ili tako nekog. Bio bih zahvalan. Mnogo mi znaci da se ove godine prebacim. Pozdrav svima i hvala unapred!
 
Moras da zoves Ekonmski fax u Subotici posto je to u Novom Sadu ustvari njihovo odelenje.
Mozes da se prebacis samo ako si diplomirao, a taj konkurs izlazi krajem oktobra i bice na njihovom sajtu. Pozdrav...
 
Hvala Mr X. Zvao sam neku zenu sa faksa u Subotici, neka Matkovicka. Kaze da verovatno ne mogu da se prebacim na odelenje u Novom Sadu vec samo u Subotici, sto mi nikako ne odgovara. Kaze da moram da pisem neku molbu, a mozda je i ne odobre. Ako poznajes tu zenu i ljude zaduzene za to, kazi mi kolike su mi sanse da se prebacim u NS. Pozdrav!
 
dulebass:
Hvala Mr X. Zvao sam neku zenu sa faksa u Subotici, neka Matkovicka. Kaze da verovatno ne mogu da se prebacim na odelenje u Novom Sadu vec samo u Subotici, sto mi nikako ne odgovara. Kaze da moram da pisem neku molbu, a mozda je i ne odobre. Ako poznajes tu zenu i ljude zaduzene za to, kazi mi kolike su mi sanse da se prebacim u NS. Pozdrav!
kad dobijes odgovor javi i meni jer i mene isto brine :D a subotica ni meni ne odgovara
 
Hvala Mr X. Zvao sam neku zenu sa faksa u Subotici, neka Matkovicka. Kaze da verovatno ne mogu da se prebacim na odelenje u Novom Sadu vec samo u Subotici, sto mi nikako ne odgovara. Kaze da moram da pisem neku molbu, a mozda je i ne odobre. Ako poznajes tu zenu i ljude zaduzene za to, kazi mi kolike su mi sanse da se prebacim u NS. Pozdrav!

Jedan drug je pisao molbu za prebacaj u ns i odbijena mu je, samo nzm da li je tacno sto kazu da moras kao odlusati deo predavanja u Subotici pa se onda prebaciti u ns...

Kada izlaze zbirke sa zadacima za prijemni? :P

Zbirke su vec izasle, idi na sajt i pronadji informacije u vezi informatora, on ti kosta 350 din. moze se naruciti pouzecem...

Ima li neko ko je upisao Poslovne Informacione Sisteme u novom sadu?
 
Jedan drug je pisao molbu za prebacaj u ns i odbijena mu je, samo nzm da li je tacno sto kazu da moras kao odlusati deo predavanja u Subotici pa se onda prebaciti u ns...



Zbirke su vec izasle, idi na sajt i pronadji informacije u vezi informatora, on ti kosta 350 din. moze se naruciti pouzecem...

Ima li neko ko je upisao Poslovne Informacione Sisteme u novom sadu?

da, ja :)
 
Mozes li mi reci nesto vise o tom smeru, odnosno kakvi su tvoji utisci... Kakvo je programiranje, zatim u 2. godini Baze Podataka i u 3. izborni predmeti, profesori..?

ja sam prva godina takodje ... tako da nemam nikakva iskustva ...
ono sto su mi drugi rekli je da je programiranje u prvoj dosta lako .. tj nije obimno .. a baze podataka u 2.oj tezi predmet ...
 
ja sam prva godina takodje ... tako da nemam nikakva iskustva ...
ono sto su mi drugi rekli je da je programiranje u prvoj dosta lako .. tj nije obimno .. a baze podataka u 2.oj tezi predmet ...

Znaci kolege :) Takodje sam cuo da programiranje nije tesko, a za ostale predmete slabije... Mada u prvoj godini imamo skoro sve isto... jesi ti na budzetu, koji si bio na listi?
 
Da li neko moze da mi kaze sta se swe sprema za upis Ekonomskog fakulteta u Nowom Sadu, i da li je tacno da studenti placaju profesorima jer profesori dolaze iz Subotice....

Imas 5 ponudjenih predmeta na polaganju prijemnog, od kojih biras 2. Ponudjeni su ti: Osnove ekonomije, Poslovna ekonomija, Matematika, Filozofija sa logikom i Informatika.

Studenti koji se odluce da studiraju na odeljenju u Novom Sadu placaju participaciju, ove godine ona iznosi 26000 din. (to je suma koja se placa za prebacaj u ns). Participaciju placaju i studenti na budzetu i samofinansirajuci.
 
E ljudi,koji je najbolji i najperspektivniji smer na Ekonomskom fakultetu? z:)
Posle dugog premisljanja i neodlucnosti odlucila sam da upisem Ekonomski fax,ali sad ne znam koji smer..cini mi se svi veoma slicni...ne bih znala..z:hi:
 
Mislim da bi najbolje bilo da upises nesto sto ima veze sa finansijama ( ako ima talav smer na Ekonomiji ) a ako ne, onda gledaj FTN, smer ind. inzenjerstva i menadzmenta. Nakon trece godine biras usmerenje a tu imas da izaberes poprilican broj. Npr: Investicioni menadzment, menadzment preduzeca, kvalitet ( ili kontrola kvaliteta ), menadzmnet u medijima ( nemam pojma o cemuse tu radi ).....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top