Moja prva pesma

stefdza:
evo ja ne radim rep,nemoj tako...malo komercijalni dance/techno a malo se ispoljavam sa umetnicke strane kroz klasiku...

Nije h8, nego on nema postovanja. Ja postujem sve koji rade sami muziku. Dance, tehno pa i klasiku nemam nista protiv, naravno ako i oni postuju rad drugih. Verujem da lepo radis, ali ovo se nije odnosilo na tebe vec samo na sve one koji nemaju postovanja. Nadam se da kontate.

Mir
 
hvala Bogu,konacno neko pametan ovde... mada,tesko da ce neko da uvazi moje misljenje sa skoro 17...(ostade jos nesto vise od nedelju dana :P ) bez obzira na to sto radim oko 7 godina vec muziku...
 
@Alexxxa2
Hvala,kako ti se zove otac,u kom delu Osecine zivi,koje si ti god?Ja imam 16 godina,a Mirko 15,
Hvala svima na pohvalama i kritikama,svako imam svoje misljenje :) .
Ocekujemo jos komentara na pesmu-Inace da razresimo misteriju oko ukusa muzike,Mire i ja slusamo sve,prvenstveno Metal i NU-Metal, ali slusamo i rep,pa posto nam za to ne treba neki dibar glas ,odlucili smo se za to,a posto sam ja vec nekim drugovima radio matrice za rep,sami smo sve uradili.jos jednom hvala svima pozzzzzzzzzzzz
 

Back
Top