Kampanja ustasko-siptarske TV B92 protiv Velje Ilica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Ne znam da li pratite vesti ali zadnjih 10tak dana vodi se besomucna kampanja ustasko-siptarske TV B92 protiv ministra Velimira Ilica u vezi izgradnje auto puta kroz Srbiju. Prvo su trazili da vide ugovor, onda su dobili ugovor, pa onda traze da vide anekse , Velja im rekao da ce traziti od vlade da objavi i anekse jer njegovo ministarstvo nije nadlezno to da uradi vec iskljucivo vlada Srbije - al ustasko-siptarska banda sa B92 ne miruje. I dalje pljuje, pljuje, laje, laje .

Izgleda da se ova bagra nece zadovoljiti dok se ugovor za autoput ne ponisti. Izgleda da ova bagra ustasa i siptara sa ove televizije hoce da Srbija nema autoputeve i da svake godine hiljade ljudi gine i dalje na ibarskoj magistrali.

E sto nisam vlast 2 dana prvo sto bi uradio jeste zabrana rada ovoj ispostavi NATO pakta u nasoj zemlji.
 
Ne pratim b92 pa ne mogu reci da je to ustaska TV ili radio postaja sto vec,
ali izgradnja autoputa vam je prvi prioritet
Dajte posao Hrvatima, mi smo zavrsili uskoro dionicu do Dubrovnika, a nove se najavljuju do Bara i od Splita prema Livnu.
Radit ce odvojak za Podgoricu, a pregovara se da jadranska autocesta ide prema Ateni
Kako bi konacno Grcka dobila kvalitetan prilaz turista iz zapadne Europe

To bi vam moglo znatno da smanji tranzit preko Srbije
 
Jerry Ropero:
Ne znam da li pratite vesti ali zadnjih 10tak dana vodi se besomucna kampanja ustasko-siptarske TV B92 protiv ministra Velimira Ilica

Dzeri, kakvo je to izrazavanje? Kaze se ministra magistra Velimira Ilica.

Prvo su trazili da vide ugovor, onda su dobili ugovor, pa onda traze da vide anekse , Velja im rekao da ce traziti od vlade da objavi i anekse jer njegovo ministarstvo nije nadlezno to da uradi vec iskljucivo vlada Srbije - al ustasko-siptarska banda sa B92 ne miruje.

Trazili su da vide ugovor koji Ilic nije obavljivao jedno vreme samo zbog licnog hira. Svakom pametnom je jasno da su se tu odigrale mutne radnje. Vreme ce pokazati sta je i koliko je Ilic mutio u vezi sa izgradnjom auto puta prema Pozegi.

Izgleda da se ova bagra nece

E vidis to je problem i sa Veljom Seljom. Covek zna samo da vredja jer misli da ce vredjanjem prikriti sve svoje lopovluke i svu jad koja se krije iza njegove licnosti.

Ali nece se tom Velji zaboraviti ni kako je branio Marka Milosevica, ni kako je vredjao one koji su protiv tog Marka Milosevica, ni kako je sutirao novinare koji su mu postavljali najobicnija pitanja, ni vredjanje novinara na licnom nivou, kao ni sve mahinacije dok je bio gradonacelnik ili kao ministar, niti nepotizam koji kao prikolica ide za Veljom, ni na kraju krajeva njegova cuvena magistarska titula koju je zasluzio pred clanovima svoje stranke.

Sve u svemu jad i beda zvana Velja Selja Ilic se nece zaboraviti jer Srbija treba da kazni takve skotove ako misli da krene napred.
 
ma vi DS/LDP-ovske veverice ste ljubomorni na velju ilica zato sto gradi. sta ste bre vi jajare ldpovske i DS-ovske napravile za vreme dok ste vi vladali? STA? NISTA!

E pa iza Velje ce ostati autoput kojim cemo se voziti mi gradjani centralne Srbije i mi smo time zadovoljni . E al bagra ds-ovska/lpd-ovska zeli sve da sjebe u ovoj drzavi pa i ovaj autoput. banda
 
Jerry Ropero:
ma vi DS/LDP-ovske veverice ste ljubomorni na velju ilica zato sto gradi. sta ste bre vi jajare ldpovske i DS-ovske napravile za vreme dok ste vi vladali? STA? NISTA!

E pa iza Velje ce ostati autoput kojim cemo se voziti mi gradjani centralne Srbije i mi smo time zadovoljni . E al bagra ds-ovska/lpd-ovska zeli sve da sjebe u ovoj drzavi pa i ovaj autoput. banda
:D :D :D

kako si nas provalio :(
 
ajde kazi ti meni sta ste vi iz DS/LDP-a napravili u Srbiji dok ste vladali? Da cujem? STA?

Niste bre ni ovo sto nam je od ********* ostalo znali da odrzavate. Putevi nisu bili nikad gori nego kad ste vi bili vlast. Tako da je Velja u odnosu na vas lopurde i bandite iz DS/LDP-a kvalitativni napredak. A i obezbedio nam je autoput koji vi zelite da sjebete.

Vi iz DS/LDP-a ne znate nista da napravite samo znate da rasprodajete i unistavate. Prave ste raspikuce
 
Selja gradi... woow.
ministar za kapitalne investicije a zatim za infrastrukturu, a cele mandate asfaltira puteve. do yaya.
taj gradi jedino za sebe, i to bez dozvole. a za nas asfaltira. da biste mogli da se vozikate. ko ima u chemu da se vozika. ja recimo nemam nishta osim vozova. ali srecjom pa Selja kazhe da je zheleznica u izvanrednom stanju pa mogu da sam miran.
 
Keeper:
Selja gradi... woow.
ministar za kapitalne investicije a zatim za infrastrukturu, a cele mandate asfaltira puteve. do yaya.
taj gradi jedino za sebe, i to bez dozvole. a za nas asfaltira. da biste mogli da se vozikate. ko ima u chemu da se vozika. ja recimo nemam nishta osim vozova. ali srecjom pa Selja kazhe da je zheleznica u izvanrednom stanju pa mogu da sam miran.


'pa za vreme vladavine velje selje nama u centralnoj srbiji su sredjeni postojeci putevi a uskoro cemo imati i auto put dok za vreme vladavine vase bagre ds-ovske je bila rupa do rupe.

tako da je za nas iz centralne srbije velja zakon.
 
Jerry Ropero:
ajde kazi ti meni sta ste vi iz DS/LDP-a napravili u Srbiji dok ste vladali? Da cujem? STA?

Niste bre ni ovo sto nam je od ********* ostalo znali da odrzavate. Putevi nisu bili nikad gori nego kad ste vi bili vlast. Tako da je Velja u odnosu na vas lopurde i bandite iz DS/LDP-a kvalitativni napredak. A i obezbedio nam je autoput koji vi zelite da sjebete.

Vi iz DS/LDP-a ne znate nista da napravite samo znate da rasprodajete i unistavate. Prave ste raspikuce
Ne diraj Veverice....Iron Lord se moze mlogo naljutiti :razz: .....Inace, ja sam napravio Bazen nedavno od provizije.....O's malo :) ....Al, moras da pristupis zutima :roll: .....
Baljezgarije iz raspadajuceg radikalskog bloka, as usuall :!:
 
'pa za vreme vladavine velje selje nama u centralnoj srbiji su sredjeni postojeci putevi a uskoro cemo imati i auto put dok za vreme vladavine vase bagre ds-ovske je bila rupa do rupe.

tako da je za nas iz centralne srbije velja zakon.

ma more tvoja je bagra ds-ovska.
ako je tebi merilo vlasti koliko ima rupa na putevima, onda ne znam stvarno.
takvih "merila" se mozhe nacji na milione.....

i na kraju krajeva, nisam za ds/ldp iz ozbiljnijih razloga od rupa na putevima, al nisam lud da podrzhavam Selju zato shto je skrpio rupe, a usput dok ste se vi divili pitaj boga shta sve manuo, drpio, uradio, zgreshio, prevario i tako dalje. i shta su uradili, na kraju krajeva, tvoji radikali dok su bili na vlasti?
 
Keeper:
ma more tvoja je bagra ds-ovska.
ako je tebi merilo vlasti koliko ima rupa na putevima, onda ne znam stvarno.
takvih "merila" se mozhe nacji na milione.....

i na kraju krajeva, nisam za ds/ldp iz ozbiljnijih razloga od rupa na putevima, al nisam lud da podrzhavam Selju zato shto je skrpio rupe, a usput dok ste se vi divili pitaj boga shta sve manuo, drpio, uradio, zgreshio, prevario i tako dalje. i shta su uradili, na kraju krajeva, tvoji radikali dok su bili na vlasti?


pa osnovna uloga vlasti jeste pre svega da odrzava postojecu infrastrukturu i da gradi novu . ona prosla vlast na tome nije radila nista a ova sadasnja radi makar nesto tako da je to ipak neki kvalitativni skok .

recimo do dolaska velje selje na celo ministarstva za kapitalne investicije na ibarskoj magistrali je bila rupa do rupe , onda je velja zasukao rukave krenuo da prosiruje put da asfaltira gradi nove mostove , vijadukte, skracuje krivine i tako dalje tako da kad pogledam unazad 30 godina on je od ovoga dosad sto smo imali na vlasti najbolji ministar u vladi srbije do sada. i vi se nadjete takvog da pljujete i napadate a cutali ste za vreme one bagre lopovske ds-ovske koja je sve pare ulagala u beograd i za koju mi iz centralne srbije nismo postojali.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top