Ozzy Osbourne (bez Black Sabbath)

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Ozzy Osbourne jedan od najboljih heavy metal muzicara danasnjice. Ima neponovljivu boju glasa, koju je jako tesko definisati. Svetsku slavu je stekao sa grupom Black Sabbath. Rodjen je 1948. u Engleskoj. On mi je prijatelj od najranijeg detinjstva, sto je kasnije izrodilo i muzicku saradnju izmedju mene i njega. Njegovo bogato muzicko stvaralstvo ovom prilikom ogranicavam na njegovu solo karijeru od 1980. godine kada je izasao cuveni album Blizzard of Ozz, zatim slede
1981 Diary of a Madman
1983 Bark at the Moon
1986 The Ultimate Sin
1988 No Rest for the Wicked
1991 No More Tears
1995 Ozzmosis
2001 Down to Earth
2007 Black Rain

Njegova mladja cerka Kelly je takodje pevacica. 2003. godine otpevali su u duetu baladu od Black Sabbatha "Changes". Sharon Osbourne, njegova supruga mu je dugi niz godina menadzerka. Njihova porodica je ucestvovala u reality show "The Osbournes", koji je bio jako popularan, mada su im mnogi zamerali da mnogo psuju. Ali ko ih poznaje zna da je to za njih normalno. Njegova zvanicna stranica je: www.ozzy.com .Da li volite Ozzya? 8-)
 
dobra mu je solo karijera...
Bark At The Moon, Bloodbath In Paradise, No Easy Way Out, Running Out Of Time, I Just Want You, Hellraiser, The Ultimate Sin....

mada, na njega se takođe može odnositi ono Balaševićevo:

Još mu tad' na pamet palo da se
Čim odraste malo, oženi aždajom
 
Lizzzzzzaaaaaaa
......
Glavu dajem da si "devojka" sa plavim ocima i plave kose........
.......
Bar te tako zamisljam....
.....
Znaci... , nikako....

Ako je ko god postavio besmislenije postove na krstarici to ste - si v i / ti................

LJUDI MOJI, .... PA ZAR JE SVIMA VAMA SVE RUZICASTO.....?!?!?!?!?!

........
a ste res sam ena nova grandovka al mate rajs zajebavat nas ta starej.........
....
....

TITO JE "LIK" DA GA SE SECAMO (AL NE PODSECAJ)....
....
a ko voli Ace Of Bace - nek' izvoli.............

... "Happy nation"...


....
....
 

Back
Top