MAFIJA 2

toma_gts

Zainteresovan član
Poruka
225
2K Games je danas potvdio da radi na igri Mafia 2 za PC i next-gen konzole (PlayStation 3 i Xbox 360). Datum izlaska igre nije objavljen.

Sudeći po sajtu Tiscali Games, Take-Two radi na igri Mafia 2 - nastavku popularne igre iz 2002. godine. Igra je primećena na listingu za sajam Games Convection u Lajpcigu gde bi trebao da se pojavi promotivni trejler.
 
sarabubasara:
Pc ce umrijeti...ali ja se ne predajem!
E vala nece! Konzole nemaju MMORPG...na sta se lozi pola sveta...a pucacine su najbolje u tastatura + mis kombinaciji...i posto graficka tehnologija napreduje sirokim koracima, PC ce ostati na tronu kao igracka platforma...nece umreti, ne dok je igraca.
Igre su postale grana industrije, hardver napreduje zahvaljujuci njima.
 
markoca i ostali...ja ne zelim da PC umre!
Naprotiv ja sam jaki borac za prava PCeva :D...
stvarno...Ali,jednostavno imaju da se kupe tastatura i mis za konzolu i nema nijedne igre koja prvo izadje za PC nego na kompjuter danas(osim RTSova).Mislim, ima ali vecina i giganti kao EA games i Ubisoft ne rade to vec neki rusi koji se pale na ove SF srednjebudzetne projekte.
Vec su izmislili online igru za PS3!Zove ze HOME.U vezi, MMORPGova sta sa nama koji ne vole takve igre?Govorim:ako Mafia izadje prvo za konzolu skacem sa balkona(ako mi vi platite doktora :D)...!Evo nekih pirmjera koji su prvo bili PC igre a onda su proizvodjaci sve poslali u tri lepe sargarepe:
1.Halo(samo PC ekskluziva,pa su onda je proizvodili za PC i XBOX a sada vecinom za XBOX)
2.Call Of DUty(svinje!prvo su napravili za PC onda 3 dio je samo za ps2 a 4 uopste nece biti u WWII)
3.GTA(samo za PC a vidite sad)
I sad,igra koju je krasilo to sto nije PS ekskluziva sto se vidi da je za komp iz aviona...MAFIA se pravi za konzole!!!Dobro de, i za PC...
Jos nesto:
PS3 je skupa stvar,ali u Japanu i Americi to vam je kao da ste kupili prosjecan kompjuter koji necete morati da nagradjujete a igracete jako dobre igre.Zato su japanjerosi ludi za nintendom,xboxom i psom...ne psom kao pas nego PSom...
 
sarabubasara:
PS3 je skupa stvar,ali u Japanu i Americi to vam je kao da ste kupili prosjecan kompjuter koji necete morati da nagradjujete a igracete jako dobre igre.Zato su japanjerosi ludi za nintendom,xboxom i psom...ne psom kao pas nego PSom...

Samo sto novi PS, xBox i slicni izlaze jednom u 7-8 godina, a za kompjuter moras da kupujes delove prakticno svako malo. I nikad ne moras da pitas "da li ce ova igrica raditi na mom kompjuteru" ili da se desi da kupis igricu, pa nece da radi (desavalo mi se cesto prethodnih godina).

A ovde su kompjuteri toliko jeftini da vecina ljudi kupuje nove kompjutere svake 2-3 godine.
 
Samo sto novi PS, xBox i slicni izlaze jednom u 7-8 godina, a za kompjuter moras da kupujes delove prakticno svako malo. I nikad ne moras da pitas "da li ce ova igrica raditi na mom kompjuteru" ili da se desi da kupis igricu, pa nece da radi (desavalo mi se cesto prethodnih godina).

A ovde su kompjuteri toliko jeftini da vecina ljudi kupuje nove kompjutere svake 2-3 godine.

da ali vec za 3 godine sve igre koje budu izlazile za PS3 i XBOX3600 (ili kako vec) ce biti graficki prevazidjene i opet ce kao sto je slucaj sada sa konverzijama (za xbox i PS2) bolje izgledati na PC-u nego na konzoli

A sto se tice cene. Ovde ih ljudi kupuju i mnogo cesce. Svakih pola godine se zameni po neka komponenta i za dve - tri godine ti promenis i dva racunara ;)
 

Back
Top