Airport tycoon 3

Nisam_Gost:
Da li znate kako da prihvatim kontakte (one letove sta vec).Pokusao sam da provalim ali nisam uspeo.I sta sve trebam sagraditi da bi se pojavili ti kontakit?
jbg imam Airport Tycoon 2 ali ne 3,super igra,da je samo malo bolja grafika.Ne mogu da se setim kako se prihvataju novi letovi,davno sam je igrao.Za neke avio kompanije morash da imash posebne uslove na aerodromu chini mi se i treba da reklamirash svoj aerodrom ako se dobro setjam.
 
hehehe Pa i ja skinuo preko Torrent-a ali, opet napominjem, nemacku verziju. Sve lepo radi do odredjenog datuma u igri kada mi se pojavi poruka da je windows pronasao gresku!!!!

A tebi igra da li normalno radi i jel engleska verzija?
 
Nisam_Gost:
....I sta sve trebam sagraditi da bi se pojavili ti kontakit?

Koliko se ja secam trebas da sagradis, pored terminala i piste, sluzbu za odrzavanje aviona, sluzbu za prtljag, sluzba koja odrzava okolinu aerodroma od ptica, policiju, vatrogasce... Mozda sam nesto izostavio jer sam igricu igrao malo i to pre neka tri meseca.
 
Imam ja i ideju za gamer tycoon, pocinjes od najobicnijeg nooba i na kraju zavrsis u guildu "Serenity"
ono moras da mu upgradujes komp stalno, kupujes sokove, inhalatore, respiratore, samo da bi se odrzao u zivotu ...zar nije cool ideja ? :D
 

Back
Top