Divlje Jagode

Courtney:
Jednom kad sretnes me
to necu biti ja
vec samo uspomena
mrva sjecanja...

Jao... :) :( E,onaj HIT od mene napravi cudo! A jeste prelepa pesma...Kap po kap...pa,ima li neko nesto od njih?

taman da ti se oduzim za informaciju imam skoro sve albume od njih zakljucno sa ovim od prosle godine pa cemo se dogovoriti :wink:
 
Courtney:
Jednom kad sretnes me
to necu biti ja
vec samo uspomena
mrva sjecanja...

Jao... :) :( E,onaj HIT od mene napravi cudo! A jeste prelepa pesma...Kap po kap...pa,ima li neko nesto od njih?
Ja imam jednu plocu jos od caleta (ne znam kako se zove,secam se samo da je skroz crna,sa jedne strane su oni ispred neke vatre,a sa druge sisa i cvet neki cini mi se),a mp3 samo jedina moja,krivo je more i zauvjek tvoj...
 
Peruzzi:
Courtney:
Jednom kad sretnes me
to necu biti ja
vec samo uspomena
mrva sjecanja...

Jao... :) :( E,onaj HIT od mene napravi cudo! A jeste prelepa pesma...Kap po kap...pa,ima li neko nesto od njih?
Ja imam jednu plocu jos od caleta (ne znam kako se zove,secam se samo da je skroz crna,sa jedne strane su oni ispred neke vatre,a sa druge sisa i cvet neki cini mi se),a mp3 samo jedina moja,krivo je more i zauvjek tvoj...
Divlje jagode su fenomenalna grupa i imaju predivne pesme,narocito one od ranije.
 
Nije sto sam iz BiH, ali najrealnije gledajuci mislim da su Jagode jedan od najboljih bendova sa prostora bivse Yu. Zele takodjer kao gitarista.
I ja se slazem da je raniji opus (bar meni) puno bolji od poslijeratnog perioda.
 
Mnogo gotivim Divlje Jagode i htio bi da nabavim njihove albume, bar narezane, ako nikako drugacije, ali zivim u Australiji pa ne znam da li je to uopste moguce odavde. Bar album Konji za koji mislim da je najbolji. Ako neko ima ideju nek s javi.
 

Back
Top