Death,Black metal

Па ваљда је Смртни мрачнији. Ипак је два метра под земљом мрачније него када једноставно угасиш светло и све буде црно.
 
koliko je meni poznato,u bleku za razliku od death-a nema grolovanja,uglavnom se vristi,i u nekim pesmama se javlja neka vrsta hora u vidu pratecih vokala.U death-u se bubnjevi sviraju uglavnom vrtoglavom brzinom,dok su black-u vise podredjeni zlokobnoj atmosferi,te ne mora da bude brz,vise uznemirujuc..U black-uCrkvu preziru,tekstovi su naravno antihriscanski,paganski,satanisticki,uglavnom bolesni,a ima ih i nacistickih,rasistickih i sovinistickih...U death-u su takodje okrenuti satanizmu,nihilizmu i mitologiji...
Da,mislim da ih je najlakse razlikovati po vokalima...Svaka cast onome ko moze da ih slusa duze od pola sata...
 
Zmajche90:
koliko je meni poznato,u bleku za razliku od death-a nema grolovanja,uglavnom se vristi,i u nekim pesmama se javlja neka vrsta hora u vidu pratecih vokala.U death-u se bubnjevi sviraju uglavnom vrtoglavom brzinom,dok su black-u vise podredjeni zlokobnoj atmosferi,te ne mora da bude brz,vise uznemirujuc..U black-uCrkvu preziru,tekstovi su naravno antihriscanski,paganski,satanisticki,uglavnom bolesni,a ima ih i nacistickih,rasistickih i sovinistickih...U death-u su takodje okrenuti satanizmu,nihilizmu i motologiji...
Da,mislim da ih je najlakse razlikovati po vokalima...Svaka cast onome ko moze da ih slusa duze od pola sata...

E da, bravo! Bitno je da su oba pravca rasisticki okrenuta i oba nisu dobra po psihu. :-D
 
stedzo brate to je tvoj izbor i ti to volis i podrzavam to..ja sam slusam nesto od zesceg ali nisam ja jos za taj nivo prangijanja...
hevyc mi je dovoljan za sad za nesto vise cemo jos da se uvezbavamo..
 
Zmajche90:
koliko je meni poznato,u bleku za razliku od death-a nema grolovanja,uglavnom se vristi,i u nekim pesmama se javlja neka vrsta hora u vidu pratecih vokala.U death-u se bubnjevi sviraju uglavnom vrtoglavom brzinom,dok su black-u vise podredjeni zlokobnoj atmosferi,te ne mora da bude brz,vise uznemirujuc..U black-uCrkvu preziru,tekstovi su naravno antihriscanski,paganski,satanisticki,uglavnom bolesni,a ima ih i nacistickih,rasistickih i sovinistickih...U death-u su takodje okrenuti satanizmu,nihilizmu i mitologiji...
Da,mislim da ih je najlakse razlikovati po vokalima...Svaka cast onome ko moze da ih slusa duze od pola sata...
svaka mi cast
od brata drug peva death metal bio sam na koncertu trajao sat vremena
 

Back
Top