History Channel

Naravno...Emisije su super...Obožavam da gledam history, ali malo slabije u poslednje vreme, pošto dosta repriziraju emisije, nekad jednu i po 2-3 puta mesečno. Tako da sad pregledam najavu programa u novinama, pa ako emituju nešto novo obavezno pogledam.
 
Gledao sam ranije neku emisiju na toj televiziji o varvarima(o kojima sam ranije imao lose misljenje) i kako su napadali Rim. Posle te emisije sam shvatio da su zapravo pravi varvari Rimljani, i od tada je gledam cesce.
 
Samo kad ima neki dokumentarac.
Inače smetaju mi igrane serije o ne znam hitleru, staljinu i sl. Nekako mi je neuverljivo.
Inače navučen sam na NGC koji već skoro dva meseca ima serijal dokumentaraca na temu istorija religije.

v.
 
AKHENATON:
Naravno...Emisije su super...Obožavam da gledam history, ali malo slabije u poslednje vreme, pošto dosta repriziraju emisije, nekad jednu i po 2-3 puta mesečno. Tako da sad pregledam najavu programa u novinama, pa ako emituju nešto novo obavezno pogledam.

Kad je uveden ovaj kanal mislio sam da ce biti bolje nego sto jeste. Imaju dobre emisije, ali ih, kao sto kazes, cesto repriziraju. Dosad sam najvise uzivao gledajuci Bitlse!
 
Aha... Pa vi bas visite na TV-u cim ste toliko puta videli i reprize emisija. Ja gledam eventualno 2 puta nedeljno... Bas bi zeleo da imam vise vremena kako bi video koliko repriziraju emisije.
 
Imaju super emisije, a narocito mi se dopadaju one o srednjem veku: o Ricardu Lavljeg srca, one o nastanku Svedske i ona sto je skoro bila o engleskim kraljevima... Takodje volim onu Enciklopediju na ruskom...
 

Back
Top