Seranovi

toma_gts:
e vise se ne zna ko koga j^^e.........

Radnja se komplikuje. Ali sam se malo razocarao... Sve vise sad lici na klasicne sapunice (u kontekstu tvoje recenice),sto u pocetku i do ''vencanja'' Eve i Markosa nije bilo toliko izrazeno... Ja primecujem sve manje svakodnevnog humora i obicnog zivota,sve je nekako postalo malo isforsirano. I vrhunska spanska produkcija je pozajmila nesto iz latinoamerickih sapunica,mozda ne cudi,jer posle 80+ epizoda,ako se ne desi nesto interesantno, gledanost pada. Tako su i ovde malo pomerili kurs sa svakodnevnog zivota... Sto ti je komercijala i lova,cak danas diktiraju kako ce se pisati i prepravljati scenario... :evil:
 
Studio B otkupio novu sezonu " Seranovih"! Kad se zavrse epizode koje se sad emituju, reprizirace sve od pocetka i onda nastaviti sa emitovanjen novih epizoda.
To sam cula danas u najavi nove programske seme
Bravo :D
 
i ja sam to cula!!! jess :D
ali, tek u martu otprilike ce se zavrsiti to sto uskoro pocinje od pocetka

ja sam ovu seriju otprilike pocela da pratim od 7-e epizode.. a sad je vec 80-ta (valjda)
a vi?
 
Saint Andrew:
Radnja se komplikuje. Ali sam se malo razocarao... Sve vise sad lici na klasicne sapunice (u kontekstu tvoje recenice),sto u pocetku i do ''vencanja'' Eve i Markosa nije bilo toliko izrazeno... Ja primecujem sve manje svakodnevnog humora i obicnog zivota,sve je nekako postalo malo isforsirano. I vrhunska spanska produkcija je pozajmila nesto iz latinoamerickih sapunica,mozda ne cudi,jer posle 80+ epizoda,ako se ne desi nesto interesantno, gledanost pada. Tako su i ovde malo pomerili kurs sa svakodnevnog zivota... Sto ti je komercijala i lova,cak danas diktiraju kako ce se pisati i prepravljati scenario... :evil:

Ja sam seriju prestao da gledam. Koliko sam primetio od Evinog odlaska, serija je krenula nizbrdo. Pa u koliko epizoda su oni (marcos i eva) bili centralna tema...

Sada kada je nestalo inspiracije (odnosno kada Eva nije u seriji, pa ona i Markos ne mogu da raskidaju svaku trecu epizodu), onda aj malo da raskidaju Lucija i Dijego itd...

Jednostavno s' kvantitetom nestao je kvalitet.
 
Ako nekog interesuju Serranovi, naravno ako im se gleda u divx formatu, DVDrip,moze da me kontaktira na pm, za sada imam 3 sezone, ali bice sve uskoro, koliko sam ja video ima 6 sezona...

Pozz
 
Данас нема серије ... По јесењој шеми, Серанови су у истом термину, али уторком, средом, четвртком и петком ..

Поздрав свима...
 
bas glupo. bolje je bilo ono - pon,uto,sre,cet!!
ovako petkom izlazim pa necu gledati..a jos da se potrefi da u pon idem pre podne, onda ne mogu ni reprizu haha ko da propustam ne znam ni ja sta, a ne jednu epizodu... :D :D

p.s.jedva cekam veceras da gledam......
 
e ja bi onu fitijevu sestru bacio lavovima kako me nervira riba to je strasno...
ja bi tu zenu tuko kishobranom
sto je najgore, ja uopste nisam nasilan, ali takve ribe me dovedu do kraha sistema
 

Back
Top