Seranovi

Ja bih volela da sve opet bude kao ranije! Da opet bude tu Eva i da ona i Markos budu zajedno, da Lusija i Dijego budu zajedno i tako...nervira me što će lusija poginuti!!! Tako sam čula!!!:(:cry:
g020.gif
 
podsetilo me je na klasicne latinoamericke serije ona scena kad je Coni kao trebalo da skoci sa zgrade!! jaooo dajte ljudi, pa ovo je smesno stvarno! ipak mora serija da drzi neku distancu od onih uzasnih serija sa Pinka... :D
e da bilo mi je smesno kad je Dijego hteo da provali vrata, i onako krenuo ka njima (i ocekuje se naravno da ce da padnu vrata) a ono on reko "u bogte!!" i uhvatio se za rame HAHAHAHHAHA
 
meni je ipak najjace bilo kad su ih jurili oni iz sela :lol: a onda santijaga zaboravili pa morao da trci za njima.
Coni je kreten,a onaj mutavi dijego.... strasno!
Ne mogu da docekam nove epizode....(samo da ne budu smor,posto ovo sada i nije bas najzanimljivije...)
Izgleda da ce uskoro kandela da ostavi fitija.. :-( jadan on! :-(
 
Jao,bas mi je zao Fitija,Kandela ce ga sigurno ostaviti.A sto se tice Dijega i Lusije,bas bih volele kad bi opet bili zajedno,mnogo su bili slatki u zadnjoj epizodi,samo da Dijego nesto ne upropasti.Markus je i dalje najsladji,valjda ce i on da smuva neku uskoro
 
eee super sto ce se eva pomiriti sa markosOm!!! ja sam gledala jedan klip kako su napravili muzicku grupu : markos,raul,afrika, i neka crnkinja. a u publici eva i aleks. i kad se zavrsila ta pesma sto su pevali, markos na bini poljubi tu crnkinju i posle pogleda u evu,a ona sta ce, pa brze bolje-poljubi aleksa!!! to ce valjda tek biti...
jao nisam gledala sinoc.
 
evo ga! ali, nisam tako htela nego da se lepo cela slika vidi a ne da mora da se klikne. a i kad se klikne, levo oko mi ispada nekako retardirano, ko da namigujem
mora da se pritisne ono da rasiri sliku....
 
Oci~boje~duge:
eee super sto ce se eva pomiriti sa markosOm!!! ja sam gledala jedan klip kako su napravili muzicku grupu : markos,raul,afrika, i neka crnkinja. a u publici eva i aleks. i kad se zavrsila ta pesma sto su pevali, markos na bini poljubi tu crnkinju i posle pogleda u evu,a ona sta ce, pa brze bolje-poljubi aleksa!!! to ce valjda tek biti...
jao nisam gledala sinoc.
Znam taj klip gledao sam! Pevaju 1+1=7. To je Markosova pesma i pustaju je u spici.
 
Juce sam gledala preko youtube-klip kako Dijego saznaje da je Lusija umrla,i bas je bilo grozno,i tuzno i iznervirala sam se.Nisu morali bas Lusiju da izbace iz serije,meni je ona najgotivnija.A deo kad Markos peva i kad je Eva u publici,cini mi se da je bio pre.
 
domenica:
Juce sam gledala preko youtube-klip kako Dijego saznaje da je Lusija umrla,i bas je bilo grozno,i tuzno i iznervirala sam se.Nisu morali bas Lusiju da izbace iz serije,meni je ona najgotivnija.A deo kad Markos peva i kad je Eva u publici,cini mi se da je bio pre.

Nisu je izbacili. Ta glumica je sama napustila seriju jer je snimala neki film i dosadilo joj je posle toliko godina da glumi u toj seriji. I meni je najgotivnija ;)
 
ja mislim da se snima sedma sezona,bar mislim :shock:
nego koliko ja skapirah poslednja epizoda je u utorak :cry: ,a iskreno ne ceka mi se do marta da bih odgledala nove epizode....ali to ne znaci da nisam zahvalna veeelikooom stb-u :-D samo mislim da ce ostati nedovrseno,onaj fazon to be continued...(samo na spanskom).
ps.moze li neko da mi pojasni kako da preko eMule da skinem epizode(ili nekog drugog programa),gracias
 

Back
Top