Seranovi

Де сте браћо, не верујем да ме се овде неко сећа, није ме било коју годину :(
Јел могуће да не постоји ни један сајт за онлајн филмове-серије да нема серанове, звучи не реално да у 2015 не можемо да нигде нађемо серију која се завршила 2009 и притом била врло популарна(по мени најбоља икад) :Д
И јел зна неко како може да се контактира она Ниња што је имала све на ут? :)

Au pa jel moguće da je neko od starih forumaša svratio, ja se tebe sećam, posebno zbog tvog čuvenog avatara :D Bio sam na forumu još dok su Wapa i ostali bili ovde svakodnevno aktivni, beše davna 2008-2009...:lol:
 
Evo na pregledu programa (EPG) od Salines TV-a stoji da Seranovi idu u nedelju 01.03.2015 u 21.00 h.

Ova televizija dostupna je preko IPTV usluge BH telekoma u Bosni (mojatv) na poziciji 160
 
Stizu clanovi :D
Sto se tice Salines TV,mislim da nisu imali nikakve zahteve od gledalaca za Seranove jer danas retko ko nema internet,a samim tim i pristup YT.
Jednostavno znaju da je serija bila popularna,vide potraznja na YT pa hoce da privuku ljude.
 
Au pa jel moguće da je neko od starih forumaša svratio, ja se tebe sećam, posebno zbog tvog čuvenog avatara :D Bio sam na forumu još dok su Wapa i ostali bili ovde svakodnevno aktivni, beše davna 2008-2009...:lol:
Да, даа, била су то лепа времена, баш ми је драго да овде још има људи, додуше никог се несећам од раније :Д
Фора је што сам док је било на ут гледао преко телефона, а нмг да скидам на телефоне епизоде :)
последња еп коју сам стигао да погледам је она кад је санти налупао фермина што хоће да позајми семе, јел је евнух хахахах
 
Ljudi zivi li ste?
iex.jpg
 
Да, даа, била су то лепа времена, баш ми је драго да овде још има људи, додуше никог се несећам од раније :Д
Фора је што сам док је било на ут гледао преко телефона, а нмг да скидам на телефоне епизоде :)
последња еп коју сам стигао да погледам је она кад је санти налупао фермина што хоће да позајми семе, јел је евнух хахахах

Nisi pogledao do kraja? :eek:

Inace, dule mi je rekao na fejsu da ce slabije da ulazi na forum od sada, obaveze :D
 
imam prepodne neka predavanja sto se faksa tice onda sam u skoli ceo dan a posle idem na teoriju za kola 3h i nemam kad, potrudicu se ali ne verujem, vise ni nne gledam seranove, nemam o cemu da postujem uopste u poslednje vreme tako da.....
ucicu ponekad da vidim ko postuje i sta ima novo naravno ali ne svakog dana kao pre,
 
Jel moyes da mi das link odakle skidas epizode,i linkove od prevoda ajde molim te meni se gleda serija ali nema na youtube ima samo do 40 neke a posle toga su epiyode najyanimljivije ajde molim te okaci ako ima negde
 

Back
Top