Seranovi

Meni je iskreno veoma mrsko ulaziti svako malo i čekati neke odgovore, da tražim teme za razgovor, uđem nekad čisto da se informišem ako ima kakvih promjena. Ovako mi glupo pričati, imam facebok, dosta foruma koji me zanimaju, tako da ne trazim bas ovdje razgovor.
 
Pozdrav svima!

Sasvim slucajno, trazeci nesto na Google, kao rezultat mi je izbacio neku temu na ovom podforumu.
Moram priznati da sam zaboravio u potpunosti ovu temu, a i forum Krstarice. Zaista sam se prijatno iznenadio kada sam video da je ova tema i dalje broj jedan po komentarima.

Pozdravljam sve clanove, drago mi je da i dalje pisete i nadam se da ce tako i ostati.

- - - - - - - - - -

Prvi put nakon xy godina da odradim search na youtube na temu Veronice Sanchez, i sta nalazim


Odlazite na sopstvenu odgovornost :)
 
Pozdrav svima!

Sasvim slucajno, trazeci nesto na Google, kao rezultat mi je izbacio neku temu na ovom podforumu.
Moram priznati da sam zaboravio u potpunosti ovu temu, a i forum Krstarice. Zaista sam se prijatno iznenadio kada sam video da je ova tema i dalje broj jedan po komentarima.

Pozdravljam sve clanove, drago mi je da i dalje pisete i nadam se da ce tako i ostati.

- - - - - - - - - -

Prvi put nakon xy godina da odradim search na youtube na temu Veronice Sanchez, i sta nalazim


Odlazite na sopstvenu odgovornost :)

Drago mi je što sam otišao hahah.
 
Eva gori :D

- - - - - - - - - -

The One Who sećam se da si pre pola godine-godinu svratio na temu na 1 dan pa nisi do sada... niko od onih starih forumaša ne piše više vamo...
 

Back
Top