Seranovi

ma kakve igrice :D to je gubljenje vremena, kolko sam se naigrao i sada kad sam prestao nemam bukvalno nista od toga sto sam igrao, ma da bitno je da mi je bilo lepo u trenutku igranja igrice tako da i nisam izgubio vreme ali opet da sam radio nesto korisno sad bi bilo mnogo bolje.....isto kao i sa serijama :D
 
Ja sam najgori prije sam pucao i do 7 na dan kad se vratim iz skole sad 3-4 jer moram i uploadat pa mi oduzme puno posla namjestanje prevoda i tako to. Nego gledam ove sindelice sta je ovo brate mili ahhahaha svaka scena ista kraljevi su al ni prismrdit pravim seranosima :D
 
A sta cu igram samo te online igre..fifu uglavnom i krenuo sam lol skoro.
E pa pusticu nocas epizodu kad legnem u krevet, preko telefona mi je najbolje kad gledam, najlepse mi bude :D
 
Najjaca scena sa Santijem na pocetku je kad dovedu Lurditas kuci kod Dijega i Lusije i kao pricaju da je on dobrica ovo ono..i samo ulazi Santi i krene da psuje Fitija najglasnije sto moze..Citiram: "Psovao sam ti majku dok sam gurao auto!"
Hahahahah ja sam tu svaki put umirao od smejanja
 
daa citao sam o tome skoro bas da kada je neki klip zasticen autorskim pravima da niko drugi ne sme da ga ubaci na yt-u postoji program ili ljudi koji nadgledaju sve klipove koji su ubaceni i ukoliko se poklapa sa listom videa zasticenim autorskim pravima kroz par sati se skine sa yt bez obzira da li je private ili public
 

Back
Top