Seranovi

Ako mislite da je ovo bila super epizoda i da se Raul ovde izblamirao, cekajte samo da vidite sutrasnju epizodu... Samo tada ce se izblamirati zajedno sa Markosom... A obratite paznju na komentar Raula dok bude sedeo Markosu u krilu kad poziraju...
Joooj, kad pomislim da Markosa vec u drugoj epizodi Eva odvodi i da cemo ga gledati jedva tek ponekad, vec mi je muka. Vec mi nedostaje... Inace, procitah danas u novinama da su otkupljene 124 epizode, sto znaci sve osim poslednjih 9 iz poslednje sezone. A da li cemo i njih nekad videti?
 
Ova epizoda je bila najboljaaaaaaa!!!!!!!!! Konacni Lusija da poljubi Dijega, koji sigurno ne bi to njoj uradio jer je debil..... Aleluja da ga vise ne smara ona Coni, smucila mi se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Slažem se, chateri ako treba da se banuju, a pustite nas ostale da komentarišemo seriju.

Najbolja je bila Lucia kad je poljubila Diega a onda se okrenula prema popu i rekla: Pa šta hoćete, to mi je muž! :heart::kiss:
 
A bilo je dobro i ono kad svako redom prilazi Dijegu da mu cestita zato sto ce da ozeni Coni, pa cak i Svestenik .
A kako se Dijego pozdravlja sa svestenikom . . .
 
Seranovi su najbolja serija koju sam gledala u poslednjih 100 godina,umirem od smeha sako vece,tj. od utorka do petka,to je tacna informacija,i pocinje u 22,35h. Veliki pozdrav za sve koji gledaju!
 
Jedva cekam nove epizode u cetvrtak!
Stvarno najbolja serija.

Jedno vreme ih nisam gledao, ali sada sam se opet navukao!
Ali Fiti kad zamulja, niko ga ne odmulja...

A dugo ne bese tako dobra epizoda kao juce. Dobra ona mis Spanije, profesorka plesa... uh
 
molim vas da li neko zna: koje je godiste alexandra jimenez (africa)? to nigde ne mogu da nadjem. u seriji izgleda fenomenalno i bas mlado, a na netu je vidim i izgleda mi mnogo starije. pa ako neko zna neka mi molim vas odgovori.
 
btw extra je serija, najolja i najsmesnija koju sam gledao do sad. nemate pojma koliko sam bio happy kad su se dijego i lusija poljubili! a bicu ultra tuzan ako se zavrsi. . . joj jedva cekam 2. sezonu. . . poz i hvala. .
 
btw extra je serija, najolja i najsmesnija koju sam gledao do sad. nemate pojma koliko sam bio happy kad su se dijego i lusija poljubili! a bicu ultra tuzan ako se zavrsi. . . joj jedva cekam 2. sezonu. . . poz i hvala. .

Serija ce se zavrsiti kod nas kad se zavrsi 6. sezona.
Mi sada gledamo petu, a ne prvu, a sledeca nece biti druga vec 6.
Pozz
 

Back
Top