Seranovi

Ne gledah sriju u petak... Željno iščekujem reprizu.... Ne mogu da se snađem tamo i skinem pesmu .... Neka pomoć? Kuro je pravi mali slatkiš.... Kad li će se Lurditas poroditi.... Santi otac... Zamišljam ga samo onako ludog i sludjenog.... Xe xe xe
 
Ja imam celu seriju na dvd-ju , ali bez prevoda.Prevoda nigde nema. :( Inace ako neko hoce da skida pesme , spotove , isecke iz serije.Naka prvo skine program limewire.tako je najlakse.
 
Ja imam celu seriju na dvd-ju , ali bez prevoda.Prevoda nigde nema. :( Inace ako neko hoce da skida pesme , spotove , isecke iz serije.Naka prvo skine program limewire.tako je najlakse.

Šta će ti prevod, probaj da gledaš malo bez možda još više naučiš španski i time dobiješ lepo i korisno :lol:
 
@CVIJA94
Mislo sam da ostavis negde prevode recimo na prevodionline ili evo ja ti nudim da napravim stranicu i da postavimo nekoliko stvari o seranoviuma i tako to plus pride prevod ako si zainteresovan ja sam na foxmanco@gmail.com
Imam nekoliko ideja kao da se to odradi u svakom slucaju javi se.........
da vidis kako radim idi na http://www.foxmanco.com
 
Ja sam nova u ovoj prici i drago mi je da ulazim u veliko drustvo obozavalaca Seranovih. Gledala sam ih i prvi put, a ne mogu da odolim ni reprizi.
Znate ipak sta je najbolja vest, samo ako je tacna? Ono sto je rekao Jugoslav Pantelic pred pocetak repriziranja celog serijala, da ce uskoro, najverovatnije uspeti da dovedu nekog od glumaca iz serije u Beograd! Zamislite ako to bude Markos (da ne kazem Fran Perea) ili Raul (Alejo Sauras). Mastam o tome. A zasto da ne, pa Perea je u novembru 2007. god. bio u Finskoj, pa sto ne bi i kod nas?
Pozdrav svim ljubiteljima ove serije.
 
Hvala ti 091Milan!:)Video sam na YouTubu neki video sa Evinim slikama,u pozadini ide pesma Laura Pausini-Las cosas que vives,znate li gde mogu naći tu pesmu? Usput,video sam snimak dolaska Frana Peree u Finsku i on je bio totalno neupućen u gledanost serije van Španije,posebno u Finskoj:rolleyes:Bilo bi lepo kada bi došao ovde da održi koncert,još kad bi došao sa Evom...bruka;)
 
Hvala ti 091Milan!:)Video sam na YouTubu neki video sa Evinim slikama,u pozadini ide pesma Laura Pausini-Las cosas que vives,znate li gde mogu naći tu pesmu? Usput,video sam snimak dolaska Frana Peree u Finsku i on je bio totalno neupućen u gledanost serije van Španije,posebno u Finskoj:rolleyes:Bilo bi lepo kada bi došao ovde da održi koncert,još kad bi došao sa Evom...bruka;)

evo link ali ovo je ceo taj album http://www.megaupload.com/?d=ZTR2L5XW
 
Sinoc je bila bas dobra epizoda ali mislim da oce ova veceras biti jos bolja. Iskreno kedva cekam nove epizode tj one epizode posle 84. jer smo do te gledali,samo me smara sto ce sad da se pojavi Choni
 
@Kate (ako smijem da razgovaram sa tobom ;) ) i meni je bilo Raula zao.sto se mene tice glup je,ali je dobrica...
Mene Dijego jos odavno mic po mic...pa pop!zdim zbog njega...
Choni je smor.Uopste nije smijesna.Ima tako dobrog brata,a ona takva budala...
 
Sinoc je bila bas dobra epizoda ali mislim da oce ova veceras biti jos bolja. Iskreno kedva cekam nove epizode tj one epizode posle 84. jer smo do te gledali,samo me smara sto ce sad da se pojavi Choni

@Kate (ako smijem da razgovaram sa tobom ;) ) i meni je bilo Raula zao.sto se mene tice glup je,ali je dobrica...
Mene Dijego jos odavno mic po mic...pa pop!zdim zbog njega...
Choni je smor.Uopste nije smijesna.Ima tako dobrog brata,a ona takva budala...

tako su smaracke epizode sa njom!!!
necu da gledam :mrgreen:
 

Back
Top