Seranovi

Seranomanijaci moji, evo i ja da se javim...Da li zna neko jel ima nesto novo u vezi glumaca? I jel ce biti nesto u vezi onog koncerta koji bi trebao da odrzi Fran Perea? :) Vidim pisete da ce se Seranovi ponovo prikazivati na Studiu B... Volela bih da ih gledam, ali slazem se sa ostalim clanovima foruma... Jos uvek znam sve njihove fore napamet, i ipak mi treba jos malo vremena da bih mogla da se onako dobro iscepam na njihovu svaku epizodu..:P
Pozdrav svima...:heart:
 
Seranomanijaci moji, evo i ja da se javim...Da li zna neko jel ima nesto novo u vezi glumaca? I jel ce biti nesto u vezi onog koncerta koji bi trebao da odrzi Fran Perea? :) Vidim pisete da ce se Seranovi ponovo prikazivati na Studiu B... Volela bih da ih gledam, ali slazem se sa ostalim clanovima foruma... Jos uvek znam sve njihove fore napamet, i ipak mi treba jos malo vremena da bih mogla da se onako dobro iscepam na njihovu svaku epizodu..:P
Pozdrav svima...:heart:

E pozz. Cuo sam za koncert Frana al nzm kad, ***. Pa da, verovatno opet od leta (na Studio B). Ja gledam sad od kad ima na RTV2, vec je 110 epizoda. Malo je smorilo, vec od kad nema Lusije. :roll: Msm jedva cekam opet od leta, Bice ludnicaaa! Toliko od mene, pozz. :bye:
 
Evo nesto od mene...
**prvo neke izvale*** :)
-DIJEGO:da sam ja otisao od kuce otac bi dao krevet faustu..
-ADELA:sve bi uradila za svog malog...HOSIKO:ajde idi peri sudove..
-FITI:Fiti and son..
Raul: Sta Fiti Endson..Fiti Martinez..

**Pogresno izgovarane reci koje su stalno ponavljali Santi i Dijego:

Йmbola (Йbola)
Sodomizar (somatizar)
Evitamiento (acto de evitar)
Resquemor (resentimiento)
Ocultamiento (ocultaciуn)

**Fitijeve pogresno izgovarane reci:

-Carmen diez (Carpe diem)
-Trucha (homosexual)
-Julandra del 15 (Muy gay)
-Clinist (Clint Eastwood)

**Fitijeve odvale i recenice koje je stalno ponavljao:

-"Mayormente"
-"Soy un milloneti"
-"¿Pero esto quй es? ¿Sodoma y Gomera?"
-"Quillo, echa ahn cerveza hasta que te sangren las manos!"

**evo i nekih slika(karikatura) :
br10.jpg

Lusija
ng10.jpg

Kandela
fp10.jpg

Markos

**I evo jos nesto sam nasla u nekom casopisu...Od pre 2 godine je..ne znam da l' ste culi za to ili ne...O Belen je..

-Zivot pise drame, a u to se uverila i glumica Belen Rueda, Lusija iz ''Seranovih''. U braku sa Danielom Esijom ona je dobila tri devojcice, ali je srednja, Marija, umrla ubrzo nakon rodjenja zbog teske anomalije srca. Rueda tvrdi da su joj deca, 14-godisnja Belen i 10-godisnja Lusija najveca sreca u zivotu, i da su joj bile velika uteha u svim teskim trenucima, pa i tokom razvoda od Danijela. NJih dvoje proveli su zajedno 15 godina, a definitivno su se rastali 2006. godine. Ipak, kaze da neke zivotne udarce nikad nece preboleti.
''Smrt deteta ne mozete zaboraviti, nete preboleti, mozete samo nauciti da zivite sa tim. Marija je bila veoma bolesna i nije bilo sanse da prezivi...
Godinama sam se pitala sta sam to lose uradila, pa da moja devojcica plati zivotom, bila sam neutesna... Ipak, shvatila sam da je to Bozija volja i niko od nas nije mogao nista da uradi za tog malog andjela''. rekla je Belen
:(:(:(:(:(:(:(
 
Evo nesto od mene...
**prvo neke izvale*** :)
-DIJEGO:da sam ja otisao od kuce otac bi dao krevet faustu..
-ADELA:sve bi uradila za svog malog...HOSIKO:ajde idi peri sudove..
-FITI:Fiti and son..
Raul: Sta Fiti Endson..Fiti Martinez..

**Pogresno izgovarane reci koje su stalno ponavljali Santi i Dijego:

Йmbola (Йbola)
Sodomizar (somatizar)
Evitamiento (acto de evitar)
Resquemor (resentimiento)
Ocultamiento (ocultaciуn)

**Fitijeve pogresno izgovarane reci:

-Carmen diez (Carpe diem)
-Trucha (homosexual)
-Julandra del 15 (Muy gay)
-Clinist (Clint Eastwood)

**Fitijeve odvale i recenice koje je stalno ponavljao:

-"Mayormente"
-"Soy un milloneti"
-"¿Pero esto quй es? ¿Sodoma y Gomera?"
-"Quillo, echa ahn cerveza hasta que te sangren las manos!"

**evo i nekih slika(karikatura) :
br10.jpg

Lusija
ng10.jpg

Kandela
fp10.jpg

Markos

**I evo jos nesto sam nasla u nekom casopisu...Od pre 2 godine je..ne znam da l' ste culi za to ili ne...O Belen je..

-Zivot pise drame, a u to se uverila i glumica Belen Rueda, Lusija iz ''Seranovih''. U braku sa Danielom Esijom ona je dobila tri devojcice, ali je srednja, Marija, umrla ubrzo nakon rodjenja zbog teske anomalije srca. Rueda tvrdi da su joj deca, 14-godisnja Belen i 10-godisnja Lusija najveca sreca u zivotu, i da su joj bile velika uteha u svim teskim trenucima, pa i tokom razvoda od Danijela. NJih dvoje proveli su zajedno 15 godina, a definitivno su se rastali 2006. godine. Ipak, kaze da neke zivotne udarce nikad nece preboleti.
''Smrt deteta ne mozete zaboraviti, nete preboleti, mozete samo nauciti da zivite sa tim. Marija je bila veoma bolesna i nije bilo sanse da prezivi...
Godinama sam se pitala sta sam to lose uradila, pa da moja devojcica plati zivotom, bila sam neutesna... Ipak, shvatila sam da je to Bozija volja i niko od nas nije mogao nista da uradi za tog malog andjela''. rekla je Belen
:(:(:(:(:(:(:(

Hahahah, svaka ti cast. Prejake su karikature. :hahaha: :super: :rotf: :klap:
 
@girl_like_she

A cerci je dala ime Lusija? :D

@tema

E, kad se budete saznali kad ce tacno poceti ponovo serija, obavezno ovde napisite...nikad nisam odgledao prvu epizodu.:rumenko:

E, ladno sam se opet podsetio serije, i stvarno mi nedostaje...znaci najjaca serija koju sam ikad gledao i koju bih mogao gledati jos 10x... :ok:
 
@girl_like_she

A cerci je dala ime Lusija? :D

@tema

E, kad se budete saznali kad ce tacno poceti ponovo serija, obavezno ovde napisite...nikad nisam odgledao prvu epizodu.:rumenko:

E, ladno sam se opet podsetio serije, i stvarno mi nedostaje...znaci najjaca serija koju sam ikad gledao i koju bih mogao gledati jos 10x... :ok:

Eo javim ti kad nadjem (ako nadjem). E ja takodje nisam NIKADA odgledao prvu epizodu..:rumenko:..prvi put kad sam gledao od negde 5. a drugi put od 2..Znaci nisam verovao..U prvoj epki vencanje ? :dontunderstand:
 
ja sam gledao posle 10000godina juce jednu ep. i BASSSSS je bilo do jaja, gledao sam ono kad bolice izgubi psa(amelija)pa ga traze po onom groblju tj kad Dijego santi i fiti idu na pecanje,pa se vracaju jer misle da je Serhi(lusijin bivsi muz)dosao zbog lusije ,a ustvari ima tumor na mozgu xD pa mu onda prete sa Washingtonom xaxaxaxa cepao sam se xD
 
ja sam gledao posle 10000godina juce jednu ep. i BASSSSS je bilo do jaja, gledao sam ono kad bolice izgubi psa(amelija)pa ga traze po onom groblju tj kad Dijego santi i fiti idu na pecanje,pa se vracaju jer misle da je Serhi(lusijin bivsi muz)dosao zbog lusije ,a ustvari ima tumor na mozgu xD pa mu onda prete sa Washingtonom xaxaxaxa cepao sam se xD

To je bas stara epizoda..:D
 

Back
Top